Nebe kibiras

Inproof, kad kausas tamsta sakiau nuo pat pradziu… prie ko cia mane kist prie profesionalu nezinau… bet kad tu cia nuo pirmos foto gryba pjauni tiek su savo ta volvo, tiek su ta “aparatura” ir durniui aisku ubagss, svaigt nera blogai…siaip paemus is esmes Šypsena negaliu garantuot, kad kada nors gyvenime vel kas neuzplauks ar nesusifazuos… bet dabar ir artimiausiu metu… neturiu tiek pinigu Cha chaedita: kandziotis? vaikeli, geriau priimk kritika ir pasidomek kodel ji sakoma… Mirkt

tai va, qrmiau, nesikabinek Mirkt vis daro kazka idejinio nusvaigiminio, o ne alubary mocina i liustra Gerai

u, del to viskas Geraiinprofai, dar pasakyk, kas cia per melyni laidai per viduri eina?

Mitsubishi Carizma?

^ Juokiasi

Tai ko nesakai iskart ka nori pasakyti? Nors sakai, kad ne profas Mirkt O jei jau tau kazkuom nepatynku tai pasilaikyk sau Mirkt Kazkaip kai tu kazka kliedeni neimu ir nesibarstau zodziais ant taves. Nes kazkaip tau vienam pastoviai netinka ka as cia rasau ir darau MirktLinijiniai laidai eina, kuom jie netinka?

^ matai, kai nera “kliedenu”, nera ir ko barstytis Mirktko tu toks susireiksmines, lygtai tu man vienas uzkliutum… nera jokiu asmeniskumu, tik debiliskumas, kurio tiesiog nepernesu gyvenime

Is esmes sakiau as tau jau, kad nieko pikto pries tave neturiu, bet jau sakiau, kad kartais savo nuomone galetum isreisksti ir normalesnej formoj.

kartoju klausima: kas per melyni laidai eina per viduri, d.p. ?

Sakau 3 poros linijiniu laidu

tai apie ka mes kalbam? trys poros linijiniu, i gala, viena salia kitos Geraisia tema , mano komentarai begesi.

Nu ir dabar tu man pasakyk, jei laidai ekranuoti ir yra ne is sudo serijos, kas turetu per juos jaustis? audiogroupforum.com/csforum/showthread.php?t=63767 Cia turbut irgi tokspats kausas dejo kaip as ane? Nors sistema n kartu brangesne uz mano.

begesi Cha cha

draugelio/pazistamo buvusi ubage audiklubas.com/forumas/auto-projektai/muzikin-audi-coupe-b2 / Ufffqrmi, cE viskas gerai? Cha cha

ubagss, nekarta joje sedeta ir klausyta, nekarta su Klaustuku/Ernestu konsultuotasi ir gaila, kad nespeta is jo nupirkt Rap`u ir B-52 Mirkttaip, kad nekazka cia su savo tuo klausimu Cha cha

nu te gi irgi lineikos panasiai isvedziotos buvo, o ir visas kusynas gale Apsvaigęs Cha cha

Kai nutyla kebulas, labiau neisryskeja langu/duru gumu svilpimas prie didelio greicio? Šypsena

u, as akcentuot norejau 3 poras lineiku Šypsenanegali lygint siu sistemu tarpusavyje, nei del laidu vedziojimo, nei del pacios sistemos Ne

O kuom blogai 3 poros lineiku? Butu buve maziau, bet labai norejau pasilikt laiko korekcijas teisingas, beto kai magekis turi 4v linijinius, tai kodel gi ne.

3 poros lineiku gale reiskia: arba bus kruva subu arba bus garsas is galo ir tas ir tas pjaunasi su SQ… o visa kita yra sudu sudo sou