NEATRASTI VANDENYS arba "ka zvejoja tikri zvejai"

jegaGerai
siandien papildziau savo sugautu zuvu rusiu sarasiuka,t.y. sugavau starkiMirkt

as starki ziema ant avizeles pagavau nemune 20cm teko paleistLaimingas

As istikruju noreciau pagaut nors viena upetaki savo gyvenime,bet gaila net nezinau siai zuviai nei vietu nei nieko apsiuliuciai istikruju apie sia zuvi nezinauNežinau

upėtakis - kvaila žuvis, jei jų yra, tai pagauti didelio išmislo tikrai nereikia.

Na o man “nepažinta žemė” yra žvejyba upėje- gyvenime ten nežvejojauNekaltas

reikejo i varzybas atvaryti Kietas

nieko nera paprasciau ir lengviau. matai duobe, tai ir yra potenciali zuvies buveine, meti ir pagauni, bet dazniausiai nepagauni, nes upiu duobes buna tuscios. o ezere, velnias zino kur ta zuvis, jei dugno reljefo nezinai.

Yra toks posakis “vilka kojos peni”Kietas Man dar nera pasitaike, kad upeje nieko nesugauciau. Stovinciam vandenyje visko pasitaiko, bet upeje gyvenimas verda visada, tai toliau - tai arciau krantoTaip, tik reikia netingeti kojas pakilnoti (cia ne spiningistams, o pludininkams) !!!
Taigi - viena kart pabandes negaliu!!!nei sustot, nei pamirst!!!GeraiGerai

o kokioj upej dazniausiai gaudai?

P.S man irgi kazkaip stovintis vanduo kuo toliau tuo Blogai

Jo upej Gerai . Vanduo skaidrus, uzsidedi poliarizuotus akinius, viska matai. Net jeigu ir nekimba visai(kas l. retai buna), bent jau pasiziurai zuvies Taip. Plius upese zuvies ivairove didesne.

Nemunas - zemiau, auksciau Kauno, Nevezis, retkarciais Neris. Jeigu nekimba stovinciam vandeni, tai visada turiu atsargini varianta - "bolonke" masinoj…

Kietas

As visiskai zalias kuoju ir karsiu gaudyme…reikia labai daug kantrybes

psio dedu spininga pailset ir ieskau lynu gal kas mestels koki ezerioka kur nera kolxozu?NekaltasNekaltas

To >PIKISW jei zinai tai Zatysiai kalxozo tikrai ner,maximum 3 zvejai ir geri linai kimba