Neatlaikiau įtampos

Keyless veikia Cha cha Šiandien Cha chaMan dabar reikia rasti, kad ką galėtų padaryt - dabar duobės neturiu kur susišaudyt, tai reiktų galvot, kas tuos darbus atliktų.

Wori, bet i kuili kroviniu daugiau telpa Taip Cha chaKokie planai i ateiti, paliksi stokini ar lipdysi kazka? Paplepėkim

desiu sport pakaba, chipuosiu, didesne turbina, r19 ir tt zinau kad ne manes klausi Cha chanu bet rimtai ***** ka - 2012m, 103kW. Pzdc

yra bangoje gamer’ių ??? Kostai, gal žinosi ir šią sritį?? Yra namie senas 22" ar tai 24" Samsung’as. Veikia, viskas su juo OK, bet per mažas. Galvoju pirkti gaming’inį monitorių kokį virš 30" ar teliką geriau kokių 50"? Kažkiek gal ir bus gamen’inama, bet daugiau, manyčiau bus filmai žiūrimi iš kompo. Monitorių statyti ar teliką imti geriau ir gameinant naudoti seną monitorių, o filmams žiūrėti teliką? Nes bl gaming’iniai tie kainuoja kaip telikai 55" ApsvaigęsQuattre, kad riedėtų be problemų pirkinukas naujas Gerai

Ir su elektriniu rankiniu skersas i posukius Juokiasi ValioWorislov, pasitvarkai iki 125kw ir spraigai

Kol kas jis man atrodo ok. Salono gal sport norėčiau, bet kolega čiešina, kad su savo stora šikna netilpsiu. Langai paniaukti. Ratai man šitie labai ok. Kėbulas kažkokių problemų matomų neturi išskyrus galinį pabaksnotą bamperį. Gal kokia estrela ir nepamaišytų, bet dabar pradėsiu nuo prioritetinio sąrašo ir bus matyt. P.s. muzika šūdinai groja. P.p.s. jau žopai čiūju, kaip kuilys gaus vis mažiau dėmesio Cha cha Nu nebent kai sniego bus iki kelių Cha cha o tai reiškia niekada Cha cha

kad jis irgi ***** - vaziuojant neleidzia uztraukt

užtraukt leidžia (nebent ant b7 kitaip), bet tada kala ESP ir lipi per priekinį stiklą Juokiasi

Gal nebandei? Cha cha va va ^

Jei sedynes neisperstos nekisciau nagu, iki tol kol sport salonai iki 100e nenupigzz.

Dėžė gydoma termostatais, bet jus kankinkites Cha cha Laukiu :pym! Partikel filter kaput Cha cha

telikas yra filmas ziuret, pasijunk savo kompa ant betkokio tv ir pamegink siaip pasinaudot, tikrai nekazka.

Tas vel spirges ir melsis, kad kazkas sugestu Juokiasi Juokiasi JuokiasiFilter out, vien del garso Apkabinimas ApkabinimasTik ne i burvimota, ten žoparukyje Cha cha

Bur, pas mane DPF ant 3er nemiršta, nors trumpais atstumais malamas. Cha chaKėdynės standartinės yra geros, tikrai nėra poreikio sport’ui - mano akimis. Drovus

Teko važinėt nemažai su is250 su tais Nexen Winguard sport (naujos buvo), nu visiškas pzdc buvo po e46 su senais Conticais. Nei lipo, nei bėgėjosi, nieko. Tiesa, ant sniego/ledo. Asfaltu kaip ir ok. Sau dėjau beriva.lt/lt/padangos/maxxis-sp-02-88f53cc3? , stebėtinai gerai.

Tomai, tai aš monitorių turiu paprastą, kaip ir rašiau, game’inant jo užtenka, bet norėtųsi didesnio. Pažiūrėjau kainas tu gaming monitorių didesnių, tai kosTmosas kažkoks, kad ir goo.gl/A1ADjr . Telikas už tiek gaunasi jau neblogas 55" !!!Aš maždaug ir taip naudoti jį galvoju youtube.com/watch?v=BCDTqwLW97Q Cha cha

būra, tu geriau be protapisio imk ir normaliai pasakyk Cha cha Termostatus keisiu bet kokiu atveju, tepalai variklyje, žvakės, ir AT dėžės servisas. Ką tu? Ir jei 225/50 vietoj 225/45? Nekaltas

quattre, pasidomek biudzetinemis triangle pl01, ziemines savybes ju jau nebebiudžetinės

Staltiese takelis- saldafonui

Ka jis? E46 335d