Neaktyvus klubo nariai

tai ka daba daryt su jais? Juokiasi gal jie pamirso kad uzsiragistravo? Laimingas

O gal jie labai uzsieme?juk buna taip? pvz as kokius 2 men nessirodziau
o dabar ir vel sedziuCha cha

as irgi seniau nesededavau…dabar irgi nesedziu,o uzsiregistravau bangoje tik del sms’u,kad galeciau siuntinetiŠypsena

Ka tik tai cia pries kiek laiko??Nekaltas

Cha cha
Nekaltas
Kazkada po 100 perlu uz ta malonuma duodavoCha cha

bet jugi dabar neduodaCha cha

nu ka as zinau Nustebęs

cia jau ju sazines reikalasNekaltaskad uzsiregistruoja ir nediskutuoja!Šypsenatik vieta uzima!

aj eina tie neaktyvus klubo nariai peklon

man jie netrukdoNekaltas

Teguk buna, negi kam nors trukdo, ateis laikas moderatoriai ismes gal… Šypsena

Kas kazkiek laiko is klubo buna pasalinami nariai neparase nei vienos zinutes. Kitu nariu nesaliname, nes bangos administracija apskritai mano, kad ir 0 zinuciu parase, gali buti nariais, nes "galbut jie tik skaito, bet neraso".

Na as net nezinaw…Tokie zmones man nepatinka…nebootina cia floodint bet ir manaw geriaw išstot iš šio klubo!Manaw tajp negrazu…Aj nu ne mano rejkalas jej nori tegu istoja…bet tiesiog man nepatinka,…Kodel kazin as cia sneku ir nuo istojimo galima sakyt…Cha chaFlirtasLaimingas

pamojuokim Labas

Turbut jie labai drovus…Angelas

Elementariausiu tokio dalyvavimo pavyzdziu galima laikyti mane: labai jau retai as cia pas jus uzsuku, ir tai dazniausiai su mobilixu.O jau parashau ka tai ishvis labai retai, dazniau skaitau, ka jus rashot…
Tai gal nesmerkit manesNekaltas

Elementariausiu tokio dalyvavimo pavyzdziu galima laikyti mane: labai jau retai as cia pas jus uzsuku, ir tai dazniausiai su mobilixu.O jau parashau ka tai ishvis labai retai, dazniau skaitau ka jus rashot…
Tai gal nesmerkit manesNekaltas

Taip sveiki, as viena is tokiu. Padesiu jums atsakyt i klausima "KODEL?"
as asmeniskai istojau i si kluba, nes man yra iki 18 metu Cha cha
O nedalyvauju cia, nes… dauguma temu man tiesiog neidomios (tik neisizeiskit). Karts kartemis uzsuku paziuret kaip cia laikomasi, parasau kelias zinutes ir vel dingstu…
Bet, va jeigu jumis tokie "neaktyvuoliai" nervina, tai dabar galvoju isstoti. bet tiesa pasakius nelabai suprantu kodel jumis tai taip veikia… negi gaila?!
Ir beje, nepamirskit tu, kurie galbut negali daznai prieiti prie interneto, bet kai yra galimybe, nori uzsukti i banga (ir iki18) Mirkt manau, tokiu turetu atsirasti…
tai va. aciu, kad isklauset.
Juokiasiuzsidirbau dar viena zinute siame klube! gavau perla!!!jeee!! Juokiasi

Na va, tikriausiai tiksliausias atsakymas Cha cha

Jo ir as toks buvau, kol nesuzinojau kad BANGOJE yra patys nagliausi forumai Lietuvoje!!! Taip