Neakivaizdinė chemijos mokykla "Pažinimas"

redokso reakcijos ir molekuliu sandara +laboras (titravimas)

Laborui ruosetes kaipnors?

as ten nesiruosiau niekaip ir niekam. nu laborui lapa kai dave, tai perskaiciau Cha cha bet ten labai lengvas tas laboras

Aisku, cia lb geras mokymosi budasCha cha

Manau, kad kiekvienas moksleivis 10-11-okas, kuris domisi chemija turėtų mokytis šioje mokykloje, nes mokyklos kursas palyginus su R. Raudonio ir I. Susvilo paskaitom yra niekas. Plius 70 taškų, jeigu stosi į biochemiją ar chemiją. Pats sėkmingai pabaigiau, todėl rekomenduoju ir kitiems Mirkt.

fe kaip man chemija nepatinka Veee !!!

Tai ko kiši savo Ignoruoju, kur tau nepatinka. Ir visai ne į temą rašai.fe kaip man tokie kaip tu nepatinka Veee !!!

as cia tik sawo nuomene pasakiau apie chemija Pavargęs nejau ir tai negalima? Kanda

Ne, nes tas Tavo nuomones pareishkimas visai ne i tema.

Patiko uzrasas? Šypsena Petras valdo, Vaidas valgo, Ji irgi=] (neprisiminiau Jelenos vardo tada…) Man tj antra sesija patiko… Majonezas+ batonas @ chf- per amzius Šypsena vat, ryt keliausiu i vadinamaja tarptautinku stofke, bet Zilvino nebus… tj ir majonezo su batonu, speju, ne… ;/ vienam neidomu taip xavint…

Pala, o tai ir 10okus kvietė į stofkę? Nekaltas

taip taip… visad taip… =] 10-okams ten, manau, daugiau pasiruosimas 11-12 kalses litcho, negu baltijos salims, nes nurungti vyresniuosius… kai jie puse metu-metus- dulkinas su organika, o as turejau nepilnas 2 sav paanalizuot vadovelius…

Hm mėgstu chemiją,o kas ten per mokykla?Būtų įdomu gauti informacijos,jeigu čia į temą…

Būtų buvę visai neblogai apie ją daug anksčiau išgirst… NekaltasO nuo kurios klasės moksleiviai priimami? Vis tik įdomu. Šypsena

galiu pamokint ximijos Cha cha

Na as esu viena is sios mokyklos moksleiviu ŠypsenaSiais metais rasysiu baigiamaji darba. Kadangi istojau 10klaseje, mokytis gan sunku. Dauguma dalyku is 11 - 12 klases kurso. Ir siaip, tarkim aiskina kokias formules, o tose formulese tokie matematiniai skaiciavimai, kur dar netsimokem net mokykoloj, tj neaisku net kaip skaicialke suspaudyt Pavargęs Pries stojant siulau gerai pagalvoti. Stoti vien " for fun" tikrai neverta. Stojimas vyksta rugsejo - spalio menesi. Uzduotys buna atsiunciamos i mokykla ir duoda mokytojai arba galima rasti internete. Pabaigus mokykla, ir stojant i VU chemijos fakulteta bus pridedama 200balu, stojant kitur mokyklos baigimo pazymejimas dideles reiksmes netures. ka cia dar jus apsvietus? Šypsenamokyklos internetinis adresas rmtkr.w3.lt/bureliai/index.php?var=chemgamt bet nelabai ten ka gero galima rasti Nekaltas

As tai siemet istojau… Musu laidai nebereikes baigiamojo darbo rasyt Šypsena, bet po kiekvienos sesijos laukia egzas Liūdnas… Siaip nebuvo labai sunku, tik neaisku, kaip bus per kita sesija… Nekaltas

stai vaizdelis is sios mokykos vieno bandymo: big-boys.com/articles/chlorine.html Cha cha

“geras vaizdelis”… siaip chemija yra geras dalykas, tik reikia ja suprasti, nes iskalti kazin ar pavyks Nekaltas

idomu kada bus antra sesija Nekaltasas jau dabar jos laukiu!!!Susimatysim per ja Mirkt