Ne taip ir baisiai atrodo

Si menesi judesiu i vokiecius, gal uzmatysiu ka orginalaus su gumom 17 Nekaltas

Soprano tai ir sedek Labas

kai judėsi nepamiršk šitų ratų kur PL numest Juokiasi

patink šituos cieškės Gerai

ziurint kas gamintojas tu ratlankiu. turejau as tokius ale drag wheels. kalpokeli gali uzsidet su kokiu nori zenkliuku. vazinejau netaupydamas. per saknis, miskais, laiptais ir t.t. kai pardavinejau, pirkejas prasuko ant stakliu - idealus tiesus ratlankiai. gavau 150lt maziau nei uz naujus mokejau

karoliuzz>cia uz naujus 500 sumokejai?

Karoliuzz sėdžiu bet aciprašant tokio gaidžio nemontOju Juokiasi

Woodzis,jo naujus

soprano, tau gaidys sitie ratai, o kitam gaidys tavo ratai ir masina, nu zinai, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu

ne, sitie ratai yra gaidys ir tiek, nereikia cia jokiu nuomoniu… bet kitiem px paprasciausiai. man pavyzdziui n kartu graziau butu juodos skardos uz sita nesusipratima, bet jai zmogui tinka tai koks kieno reikalas…

Karoliuzz, r16?

R16

kazkiek yra panasumu i static.marktplaza.nl/images/1/25/10421225.jpg

jo mano mašina gaidYs ir ratai GAIDYS bet bl drag racing *pimp…*esing ratai yra labai gerai Gerai nes yra gražūs ir bahurai supranta kur yra geri ratai Gerai o kad folija kvepia ir vaflis čia pridėjo nagus ir px nes kažkam GRAŽU Juokiasi

stipinu kiekis nebent Nekaltas

soprano, eik prie seimo piketuot Juokiasi

As nesakau, kad tavo masina ir ratai gaidys, nesakau, kad ir tie ratai yra grazus…Tik pasakiau, kad man uz tokia kaina jie tiko Labas

o su sitais panasumu nera? irgi 5 stipinai Nekaltasemercedesbenz.com/Images/Jul08/21_Wald_Mercedes_Benz_C_Clas s_W204_Sports_Line/21_Wald_Mercedes_Benz_C_Class_W204_Sport_Line_17.jp g

businessweek.com/autos/autobeat/archives/saab.jpg laimėk namą

originalius 16 reikejo maut ir butu viskas gerai buve