ne per žiauriai?

Auri buferio apacioj yra ispjovos pusmenuliai tokie,tik is virsaus nesimato. Q, sudvigubintos tikrai graziau atrodytu… Del garso,jo labai daug ir jis vidutiniskas. Man taip geriau nei tyliai. O dar geriau butu amg bakeliai…bet… Nakciau viskas pas tave ten eitu,vaziavai pas balvonus. Svarbu kataliku neliestu uz kuriu yra zondai,o viska kitka gali beleka daryt,bus tik geriau,tiek trauka tiek garsas…

Robi nufilmuok kaip pas tave,bet normalia kamera…

o kas tau čia nenormalu?dropbox.com/s/ak8hfa3kdb68xlz/f383ef9b84306371e595d9ab09f8 5893c6aa796107e6a8b7d66a46b917a07751.mp4.mov?dl=0kaip ir quattre sakė, pasilygink ir jausi skirtumą kur burbena, o kur karksi Šypsena

pas Robį garsas Gerai Apkabinimas

Jo pas Robi garsas rimtas Vau! Gerai

Taip, kaip pas tave Gerai MirktPrie to, pas tave dar ir valit, nes nuo pasrato tolsta panasiai kaip mano mocas Cha cha

garsas+vaizdas turi viska vienoj vietoj…visa kita huinia Cha chayoutube.com/watch?v=550khysTQI0

kupe, tai kad šitie tik tiesiai važiuot gali Cha cha

robi, px kad ir isvis nevaziuotu…uztektu garaze pasistacius pasiklausyti nors kartais Cha cha

tas chargeris nerealiai atrodo Šypsena

youtube.com/watch?v=xtKd5n1LHjg Vau!

Kas turi cd navigacijos MB,reikia atsinaujint zemelapius bobai mano,nes vakar lekiau tai puse keliu nera labanore .

naujuose daug ko nerodo, pvz. vakarinio aplinkelio nuo lazdynų tunelio neberodo

Ble suleidau cd kazkoki originalu,senas matyt,o maniske orentuojasi vln kaip as norfoj

Del garso ismetimo,pas maniske bagazinej stovi iranga kur garsa keicia Cha cha salirkinis,o mygtuko paspaudimu baubt pradeda Cha cha parnuha nh

man tai superinis dalykas kai gali ijungti ir isjungti baubima Šypsenanori palakstyt, isijungi, nori ramumos atjungi… superyoutube.com/watch?v=kkjnRgIjTqY&feature=youtu.be&t=192prikolnai isjunge zmogu ir pagulde Cha cha tipo be pykcio Cha cha

kažką girdėjęs, kad tipo kai žmogus atsijungęs, reikia paguldyt ant šono, kad neuždustų. Kad liežuvis gerklės neuždengtų ar kažkas panašaus

stabilizuota padėtis Mirkt

nu jo gali uzpringti savo seilem arba liezuvi praryt Cha chabet ta prasme taip naturaliai… adrenalinas net nesove i krauja pas ta zmogu Cha cha turbut koks apsauginis naktiniu gerimu parduotuvej, kasdien guldo taip zmones Cha cha

gmc - linglong hp010 - super pasirinkimas.