NBA 2K13

Įsijungės aš. Kad tie deriniai kartais visiška pieva.

Isijunk Playvision, tada darysit derinius ir nebus jokiu kamuoliu bumsejimu Gerai neblogai atakas daro jei pats negadini reikalo Gerai

Na, lyginant My playerį su pernai metų žaidimu, tai kompo intelektas, šnekant apie komandą kurioje žaidžiu AŠ - apgailėtina. pusė atakų bumpsi kamuolį 15-20 sekundžių, o tada meta iš ten kur stovėjęs. Kitas variantas, meta koks pf iš nerealio padėties ar praranda kamuolį. Tuo tarpu, ka aš laisvas atsidengiu, man kamuolio neduoda. Ginyboj irgi moliai, reikia už visus apsigint. Su tritaškiasi tai jo, nebuvo, kad varžovai mestų mažiau 50proc. Žaidžiu su atletic įžaidėju. Dar nervina, kad 70proc laiko būnu SG. Kol esu įžaidėjas, viskas ok, padarom kokį paprastą derinuką ir renkam taškus. Bet kol esu SG, tai komanda visišką šūdą mala…

Žaidžiu ant Superstar ir slaideriai simulaition.

aj tai čia ne tik su steal, o apskritai su bet kokiu veiksmu, jau kai animacija prasideda, tai turi palaukt kol ji pasibaigsCha cha

Ant my player slideriu gi nepareguliuosi?
O siaip dar radau erzinanti dalyka kad jei papspaudi stealo mygtuka tai jis ten blaskosi belekaip kai dengiamasis jau po kasiu layupa daro, arba noretum tik pagasdinti, bet prie saviskio vistiek nespeji grizti…