NAWJAS TINKLAPIS GTA : VC ZAJDEJAMS is kur galima parsisiust MASHINU!!!

cia tipo kai 3d wheels instaliuoji

Nemanau Ne man labiau patinka Lamborgini murcielago Taip Saleen lieva isvaizda

ko chia dabar taip leva pasidare tik ijungi puslapi ir rasho puslapis atnaujinamas ir taip diena,nakti Kanda

Taj pagaliau,o chia kashkas sake kad jis kasdiena atnaujinamas , gal koki busa kelia taj kiek uzhtrux Cha cha

beje ar man padesit kasnors del tu ratu?

Ash net nezhinau kaip mashinas isikelt, taj tu manes neklausk…nes ash kur rimchiau taj ant PC tas pats kaip mano mama F-1’ne… Cha cha

o a spuslapiu jau pasinaudojau ir pries pora dienu pasirode zinute kad iesko jie servo plest pullapiuj tai wa jua pora dienu tvarko tai jauciu kai baigs bus cool

bet dawguma boona gery, jejgu pasitajko blogas tik vienas, kitas Liežuvis

tai kas butu jei tu 3d ratu nedaryciau? o jei jus daret tai parasykit normaliai , o ne kaip ten skaitykit!!

o kaip ten padaryt pvz. kaj ta britva(pcj 600) keiti,ten kai atsiverti ta dat faila kaip notepad jis nebetampa dat o prasho ishsaugot ji kaip notepad’a tai zodzhiu paaishkinkit man kas nors…

Ax! Naujokas. Nuspausk ant to failo kurio tau reikia desiniu mygtuku ir susirask <open with> ir susirask <Notepad> ir tada <Open>

Jei neinstaliuosi 3d wheels tada atsisiuntes nekeisk Handling.cfg Default.ide ir Carcols failu. Bet tada nebus tokiu ratlankiu kaip paveikslelyje. Vygdyk viska kas ten parasyta ir isnsistaliuosi ta 3d wheels. Nesuprantu kaip to galima nesuprasti (nieko asmenisko Mirkt )

Ten kur buna blogi jie buna skirti gta3 grajuj, o http://www.gta-vice.ten.lt
handling failai buna skirti tik vice city

greiciau atanaujintu. Tikrai turetu but unreal

Kolkas tikrai nieko gero. Liabai jau nedaug tu masinu Cha cha

Na va atnaujino…bet superinio shaito nepadare…

Dizainas grazesnis jeigu galima ji taip pavadiniti Nekaltas Nors nieko naujo nera jame Nekaltas

[dF]

Dizainas gal bet tikraj padare prastesny…juk daugiau mashinu buvo , o dabar tik dvi…nors dar gal padarys …

2003-08-08 Svetaine Dar nevisishkai atnaujinta, todel laikinai neveiks pagalbos puslapis ir nebus senuju automobiliu.

Vadinasi ju nebus tik laikinai Mirkt

[dF]

Kaks dabar tupas dizainas Veee
Anas buvo zymiai grazesnis…Taip