Naujų "Pasidaryk pats" moderatorių rinkimai

visgi aš pritariu Apatijai Šypsena
trečias moderas kaip ir nereikalingas Šypsena Dvi moderatorės labai puikiai susitvarko.

visu pirma, tai jei jau balsuojat, tai isreiskit nuomone, o ne issisukinekit, “galetu buti abi” .
kam tu moderatoriu kaip grybu po lietaus? Cha cha

taip pat siulau isiskaityti i tai apie ka kalbejom, as klausiau ar reikia pakeisti moderatoriu, t.y. ar negaletu likti emar, kuriso darbu, as asmeniskai, esu patenkinta, bet ji sake pati norinti atsistatydinti.

lyg ir viskas Labas

Tai kam tada rinkimus skelbiat?Nekaltas

Apatija, tai jeigu nenori, taip ir sakyk, o ne issisukinek, kad nereikia, nereikia Cha cha

LiepaApkabinimas

OK, teks pakviesta zippy pasireikšti, ir Liepą Cha cha

o tai “abi” - tai ne nikas koks nors? Nekaltas

tam kad issaiskintume ar reikia, jei jau idomu. p siaip jau , kad trecio isvis neeikia, buvo mano mintis.

labai prasau nepervertineti mano zodziu.
moderatorius renkamas ne del titulo ar garbes, o del to kad reikia nudirbti darba.

as turejau omeni abi kandidaturas- Liepa ir ApatijaMirkt

Liepa Gėlė

o, sveiktutės ! Labas kokie pokyčiai Cha cha neįtikėtina, nes kaip tik prisijungiau norėdama sukurt savo atsistatydinimo temą Drovus jau seniai planavau, nes totaliai nebeturiu laiko Bitei+. Ir še tau kad nori ! eMAr Apkabinimas

Kaip matau turim dvi labai geras kandidates - Liepa ir Apatija Gerai Neabejoju, kad jos puikiai palaikys čia tvarką ir diskusijas Gėlė Tad mielai kaip ir eMAr atsisakau savo moderatorės titulo Labas

Apakęs

kas čia darosNekaltas
nebesuprantu niekoNekaltas

aš tai už Apatiją TaipGėlė

Mergos, baikit - o tai ir aš atsistatydinsiu… Žliumbia

zippy, puikiai tave suprantu, bet tikiuosi, kad atsistatydinimas iš moderatorės nereikš, kad apleidi mūsų klubą voobshche? Idėja

emar, tikiuosi, kai baigsis šitas darbų etapas Skaitau tu grųši pas mus su naujom idėjom ir darbais? Apkabinimas

Palaikau Apatijos ir Liepos kandidatūras…Gėlė

reikės daryt mytą… moderatorių “perdavimo” Cha cha

Bijau, kad darbų etapas niekada nesibaigs. Ale idėjų jau dabar turiu, ir nebūtinai turiu jas įgyvendinti būdama moderatore, ar ne? Mirkt Pamokslus galiu sakyti ir būdama paprasta klubo nare Cha cha

Minutele, tuoj istosiu i kluba, kad galeciau balsuoti Kietas

Įstojau Cha cha
PAsakysiu taip:
JEi išeina dvi moderatorės ir yra dvi siūlomos kandidatės-jokių problemų jas ir keičiam santykiu 1:1.
Apatija-yra teisnga(truputį kategoriška) aštri kaip čili pipirai.
Liepa-,rami ir kompromisinė, kaip medus…
Pipirai ir medus geras derinys, be to tikėsimės, kad JAnsenko bus skaidri ir gryna, kaip degtinė…
suma sumarum -degtinė su pipirais ir medum- puikus vaistingas ir tonizuojanti gėrimas. Taurė
Aš užGerai

tai stai kas, as ir sakau kur musu moderatores dingusios…

kadangi yra siulomi du variantai ir yra dvi laisvos vietos, tai gali abi buti moderatoremis. TACIAU ar jos tures galimybe skirti bitej+ pakankamai demesio? kad vel nepasikartotu esama situacija?

o triju moderu reikia. pvz dabar. foto skyrelyje musu darbai yra imestos schemos, kurios kaba n-ta savaite ir nieks nesiima jokiu veiksmu…

ir as ta pastebejau…
bet jau bijau ka ir besakyt, ir taip mane kategoriska kaip pipirai vadina Šypsena
[010203, nebijok neisizeidziau uz tiesa Mirkt]

hm,na jei jau atsistatydina ir zippy, tai tada mums reikia bent vieno tikrai moderatoriaus.
kadangi Liepa mandagiai nubalsavo uz mane, tai as atiduosi balsa uz ja Cha cha pazistu ja jau seniai, jei zmogutis tures laiko ir noro, manau tikrai neiko nesupykdys tapusi moderatore ir graziai/mandagiai palaikys tvarka.

as labai lauskiu pamokslu Cha cha