naujos drabuziu parduotuves

Nežinau, be kita ko, mane užknisa gerokai brangesni skudurai nei užsn. Ir apskritai man šopingas yra toks spontaniškas reikalas :confused:

As tik zinau, kad tkios nuolatines parduotuves kaip pas mus, kur visi perkasi dazniausiai, uzhsienyje buna vos ne “labdarynke” ir visi uzhsidenge vejda y ajs eina.
as asmenishkai, kai ko nors noriu arba randu ishkart arba ieskau pora dienu (kol ishvaikshtau visas galimas parduotuves) Laimingas

man tj ir db parduotuviu uztenka,nors galetu but daugiau,nes db daugelyje parduotuviu tokie pat drabuziajNiam niam

Geriausiai tai šiauliuose Juokiasi Centre maždaug 10-20 metrų atstumu išsidėsčiusios geresnės parduotuvės (kokios keturios) ir tuo visas šopingas baigias Juokiasi

Juokiasi tu labai ir labai teisus būtų graudu, bet kad juoko priepolis apima kai pagalvoji Cha cha O jei ištikro, tai yra ir pas mumis kur D&G ir kt. dizaineriu drabužių nusipirkt Mirkt

Tai daug kainuoja

Siaip ir Lietuvoj galima kazka issirinkti, aisksu didele tikimybe islieka kad sutiksi savo antrininka mieste… Man patinka uzsienyje pirkti drabuzius kurie nedaug kainuoja, bet yra pakankamai kokybiski ir originalus. Oi Italijoj siuo klausimu tikras rojus, nuo papigeisku sukneliu is ten lusta mano spinta… ir drauges pavydi Flirtas

Ar Vilniuje galima kur italisku RIALTO rubu nusipirkti?