Naujokas, bet tik cia

Jei atsakysiu i pirmus du,koks bus trečias

Kaip is nepasotinamo virtai i stiprusnoras?

Skaityk 38 žinutę

Supratau.Esi labai komunikabilus Vyras. Geros dienos Labas

Berods giminingas žodis, bet tik jis Šypsena

Gašlus Kiaulė Veee Ignoruoju Taigi taip ir ligą dar kokią pasigausi Pavargęs

Jis nebijo ligu Ne Jis nori buti sotus Girtas

Juokiasi keisiu nicka i ‘duoduvisiemsnedraugaves’. Jaučiu reitingai pašoks nerealiai…

Ryskiausias klonas…bet jei neturi ka pasakyt kam i foruma bet ka rasyt ???

O, stiprusnoras atsirado! Gerai Tikrai netikėjau, kad išgirsi… Cha cha Nepažįsti, tai nepažįsti… man nikai jūsų panašūs pasirodė, tad ir paklausiau.

nu jo Apakęs

Aš irgi naujokė… Labas

Tai čia supratau naujokams šią temą , kaip skaistyklą reik praeti ???O tai kas po to pašventina į narius NežinauAtleiskit naujokui už kvailus klausimus Drovus

O siaip jau gal ir visai neblogai butu viena tema paskirti naujokams, na, laisvanoriskam prisitatymui ir etc. Kad paskui drasiau butu. Ir naujiems klonams, pvz. Cha cha

Hmmmm NežinauKaip matosi ignoruoja čia naujokus , nei pamoko kaip prie ko prieiti , nei ką pamyleti Apkabinimas , ka apibarti KandaKam duoti Laiškas , o kam Taurė Alus KavaTaip ir nežinioje tenka gyventi Žliumbia

Žliumbia Žliumbia ŽliumbiaNIKAI PADĖKITE !!! !!! !!!Patarkite ir man , kaip naujokui kaip čia reik elgtis , kad daugiau bano negauti , o tai vakar pirmyn atgal buvau siuntinėjamas Nežinau

kencianciams-dangus Taip

visai naujokams nejautrus KandaNa ir ko norėti su šautuvu tik vaikšto ir dairosi ką nušauti Nežinau

nemegstu konkurentu labai. ash juos shalinu nushaudamas Cha cha

Apakęs Apakęs ApakęsTai ką šiame klube visi tokie medžiotojai ???O gal ne į tą klubą pataikiau , gal čia Medžiotojų klubas ? Winer dar pasakyk , kad dar esi varnaėdis , bet dedu viltis , kad maisto klausimu esi normalus Mirkt