Naujo tipo vardiniai numeriai in LT?

Prie sesiazenkliu numeriu kazkaip jau iprates tokiu kaip XOXOXO, na bet vakar petrasiunuose kai pamaciau Audi TT su baltu tusciu numeriu ir tik per centra 1 tai taip labai keistai atrodo. ir registracijos pazymejime ir visur nepatogu toki nr. naudoti. pvz. kai Maximoje per garsiakalbius pranesa “automobilio audi TT valst.Nr 1 vairuotojas patraukite automobili nuo pravaziavimo” Šypsena

…Aš tai norėčiau kokia 28 raidžių ir skaičių kratinio…Xren kas ysimintų…o atrodyt gerai turėtų,… Cha cha

na tai fainai tada bet nemanau kad galima 7 skaicius darytis

siandien regitra.lt/registravimas/zenklai.htm rasoma: "Be to, gali būti išduodami ir naudojami numerio ženklai, kurių užrašas sudaromas klientų pageidavimu. Tokį užrašą automobiliams, priekaboms ir puspriekabėms žymėti skirtuose numerio ženkluose gali sudaryti nuo vieno iki šešių skaitmenų arba skaitmenų ir raidžių, o motociklams žymėti skirtuose numerio ženkluose - nuo vieno iki penkių skaitmenų arba skaitmenų ir raidžių. Šio tipo numerio ženklai išduodami nuo 2004-09-20. sakai nespejo pakeisti? Šypsena

Man tai patiktų kažkas tokio PFHGN8 Cha cha

Juokiasi Taip Gerai

cia rodiklio tt, jei neklystu… gaila kad jau paimti numeriai F1… Liūdnas

Siandie teko pamatyti Infiniti FX35 su naujais vardiniais numeriais 666666. Seip gal ir puse velnio tokie numeriai, bet kai gale nauji mazi kvadratiniai numeriai tai beveik nesimato… Cha cha

taigi jau senokai yra nauja vardiniu numeriu tvarka, dabar turi buti iki 6 simboliu ir bent vienas is ju skaicius, taigi nr gal buti tiesiog, 1, koki jau ir teko matyt ant audu TT.

neblogas pasakymas Cha cha

TTshke yr su “1” vardiniu

na man dar neteko matyt kad ant LT numeriu butu tik vienas skaicius , esu garantuotas kad greiciausiai tai buvo Latviska masina, nes jei pas juos taip pat europietiski numeriai kaip is pas mus su eurosajungos veliava, tai nelabai ir atskirsi ar ten Lietuvis ar Latvis, siuo atveju manau kad ten buvo Latvis, o siaip pats maciau kad vazinetu po Vilniu mersas coupe su visais 000000 toks numeriukas,o del vieno skaicio tai net nzn… arba dar neteko susidurt…

jo ir as ta c-eske kupava maciau, dar gerai BMW X5 atrodo su numeriu XOXOXO Cha cha

sito dar neteko matyt Apakęs

aha, as irgi maciau Apakęs nustebau ispradziu

maciau ir bemsa X5 ir audi su 1 per viduri, bet nors tu ka neatsimenu kokia audi Cha cha

Man patinka nauji kvadratiniai numeriai. Tokius pasiimsiu sau kai registruosiu.

Jop, as irgi vakar maciau mieste Evolution VIII su numeriu 32 Šypsena Gerai atrodo Gerai Bet pati evoliuske, tai daug geriau… Mmmm… Tūsas

maciau vilniuj audiA6 numeriai ant naujos a6

gaila plunksnia neišeis užsirašyt;] marta kokia nebent, bet negražiai skamba, o šiaip labai norėjau numerių rrr rrr, bet deja jau audiTT mačiau su tokiais;/