Naujas...

geriau imti naudotą ir neaišku kokio stovio, dažniausiai jau su suvarytu akumu bet samsung ar kitą žinomą, su jų sup…tais native softais… Betgi jis-“geresnis”! Aha Cha chaaš tai nesuprantu tų brandų vergų. Sorry, bet kitaip negaliu pavadinti. O apie guglefoną tai net nekalbu. Jei tai būtų ne Google produktas, seniai jau būtų užlinkus jį gaminanti firmelė.

Kuo čia pixelius kaip atskaitos tašką imat, kaip apie OP kalba. Turi ant delno 709 eur, tai nejaugi reikia pirkti tiesiai šviesiai tariant “pusgamini” OP su vidutine kamera, ar geriau už tuos pinigus note9, s10, pixeli ar kad ir p30? Kalbu apie naujus.

jei jau apie piniginę išraišką diskutuoti, tai nėra jau tas OP tiek blogas, kiek skirias jo kaina nuo tų vadinamų pseudoflagmanų. imho

Taigi aš tau parašiau OP kaina ir kas už tą kainą ± išeina. Ir mano akimis, visi išvardinti modeliai yra geresnis pasirinkimas nei OP už tuos pačius pinigus

Kiekvienam savi prioritetai. Aš, kaip smoothness vergas, negaliu naudotis nei vienu kitu brandu, kaip tik Google. Neskaitant ugly duck (P3xl), visi kiti jų leisti telefonai visada būdavo įvertinami dėl to fluidity. Lyginant su kitais tų pačių geležių rageliais, Pixeliai beveik visada pralaimi speed testus, bet tai neturi absoliučiai nieko bendra su tuo, ką gauni kasdienybėje. O realybė tokia, kad nors appsas atsidaro sekundės dalimi lėčiau, kelias iki jo ir pats naudojimas yra daug malonesnis. Google politika pastaraisiais metais eina kita linkme nei aš norėčiau, dėl to bandžiau jau ne kartą nuo jų pabėgti, bet LG, Huawei, Samsung… Tas skirtumas labai jaučiasi. Šiuo metu naudojuosi P2XL. Gaunu pabandyti naujesnius flagmanus, bet labai greitai suprantu, kad apart marketingo, jie neturi jokio pranašumo. Stutter here, stutter there… Man nuo to prasideda nervinis tikas. Laukiau P4XL, bet nujaučiu, kad jo bazinė kaina bus 1000€. Kosmosas Cha chaNusprendžiau pirmą kartą išbandyti OP ir pasiėmiau šitą 8 RAM variantą. Apžvalgos išvien loja, kad kriterijuose, kurie man svarbiausi, šitam modeliui nėra konkurencijos. Ir vis dar neatmetu galimybės įsigyti P4XL (kai atpigs), bet labai abejoju, kad po 90hz dar kada nors norėsis grįžti prie 60hz. Dar vienas svarbus dalykas man yra developer community aktyvumas. Tiek Google, tiek OP šiuo atžvilgiu visada buvo viršuje. Dėl to manau, kad būsiu neprašovęs. Bet palauksiu kitos savaitės ir nepradėsiu čia girti neišbandęs Cha cha

Tai kad tuos 90Hz pajusi tik kokiuose geimuose - kasdienybėje tai hercai bus apkirbti vardan baterijos. Nors, iš kitos pusės pažiūrėjus, atskiras valdymo modulis tik ekranui - tai jau bus geriau. Plius didesnis optinis daviklis pirštui - bus tik geriau. Aš su op jau nuo op2 laikų, tai galiu vienareikšmiškai pareikšti, vien tik dėl Community support’o tikrai neprašauta Cha chaO dėl stutterinimo - daug lemia solid atmintinės greitis, scheduleris, cpu clock’ai tam tikroje užduotyje ir žinoma, protingai visa tai surišti į vieną grandinėlę Cha chaPamatysime

SystemUI animacijos veikia 90hz dažniu. In app scrollinimas taip pat. Buvo jau bent poroje apžvalgų lyginta su 60hz. Iš esmės dabar telefono naudojimas ir yra scrollinimas Cha cha

Tas pixeliu smoothness, tai ir po metu yra, kaip koks samsius, smooothina, smoothina,pyst lagas ir vel toliau smoothina. Bet is kitos pusės, tas pixelis tuščias, nėra nereikalingu dalyku (tas ok), bet trūksta ir reikalingų. O jei pradedi diegti per papildomas app, vistiek taip gerai nedirba kaip integruotos i UI. O su OP, nu neatinka jau kaina realybės, nors jau dabar dauguma tel kainų virš realybės. Aš kazkaip už kinišką brenda sutikciau mokėti tik kinišką kainą. Robert Downey Jr. will be the star of the OnePlus 7 Pro’s promo campaign Kai vartotojas pradesa mokėti ne tik uz telefona bet ir algą Robertui

RTFM, iš mano patirties (jau minėjau ne kartą), su kiekvienu Google telefonu buvo taip, kad po kelių mėnesių nuo išleidimo telefonas kaip tik tapdavo dar stabilesnis. GeraiKas liečia Kiniją, manau OP seniai užsitarnavo ne šiaip sau kinišką vardą. O dėl kainų tai taip. Visų flagmanų kaina prasilenkia su protu. Ir pirkdami juos visada mokam ne už tai, kas mums yra būtina (reklama, kamera, ekranas, wireless charging, stiklinis korpusas ir t.t.).

youtu.be/37SZiewBtfwKiečiausias op7 review. Na, o šitas tiems, kuriems įdomu pamatyti geležį tikrąja prasme Cha chayoutu.be/riV0zckya6A

Sakyčiau neužsitarnavo, o nusipirko. Kad ir kameros dxomark testai, kaip gali relefonas blogai fotografuojantis prie prasto apšvietimo gauti aukštus balus? Jie nekūrė parduotuvių, bet visą reklamą pavarė per internetą, pamokėjo visokiems revieweriams, populiariems web’ams ir iškilo. Kitaip sakant, sužaidė gerą marketingą. OP dar kaip produktas (value for money) buvo idomus iki OP5, o jau nuo OP5 tik kainų kėlimas. Reikėtų man value for money telefono, imciau xiaomi ar kitą kinieti, nes “kam mokėti brangiau”?

RTFM, ko tu vis su ta savo kamera pirmoj vietoj balamutini čia visus, kaip užstrigusi plokštelė? “nupirko”, “pamokėjo” ir tt… Tu pats save girdi? Cha cha Žemiau kritikos tokie postai. O jei turi įrodymų kad nupirko, tai prašom ant stalo juos.

Kamera 1+ tikrai neprilygsta Samsung, o dxomark įvertinimas neatitinka realybės, pats turėjau 6t, o dabar s9, dxomark įvertino beveik vienodai, nors realybėje Samsung daug geriau. 1+ net gcam negelbėja.

Basmacius, del kameros tau atsakymas postu auksciau. Aš tau kitaip užduosiu klausimą, kuo jis gerenis už kitus kiniecius? Pats supranti, kad “pavedimmų kopijų” tikrai nepateiksiu, na, bet yra akivaizdus dalykai.

ne vieiems ta kamera svarbiausias dalykas telefone tai pirma, o antra-jis kai kuo geresnis ne tik už “kiniečius” (teisingai vadinti reikia-kinai). Akivaizdžiai trumpai parodyta kad ir aukščiau duotame filmuke.

Tai jei nereikia kameros, tuomet galima griebti kad ir mi9. Aišku, jei tau px už ka ir kiek moki, tuomet gali ir OP griebti dėl noro “būti kitokiu”.

šiaip, esate visi teisūs. OP niekada negarsėjo kamera, ypač jos sw optimizavimas. su 6 jau geriau, bet ir tai ne pyragai. 7 jau visai rimta geležis - linkiu tinkamai ją optimizuoti. Jeigu šnekame apie hw ir kainos santykį, tai kinas xiaomi yra kol kas neaplenkiamas. Čia jau šnekame apie žinomesnius. Yra dar visokie smartisan ir kiti noname - bet ten nesigilinkime. Jeigu xiaomi sugebės kažkada padaryti normalesnį softą , ne vien tik gražius iu - tai jų kainos ženkliai kils. tad mano rekomendacija - jei nori pigaus kiniečio su plius minus geru softu, imame xiaomi one devaisus, moto, nokia (hmd). gal dar alcatel (tlc), bet ten jau outsaideriai…

čia jau minėjo kad OP vienas iš pliusų yra community ir greitai reaguojantis supportas (patvirtinu nes susidūriau asmeniškai). Nežinau kaip su xiaomi, bet girdėjau nelabai gerų atsiliepimų apie juos.

Eini į gsmarena ir filtruoji pagal ūgį Cha cham.gsmarena.com/results.php3?nHeightMax=155

youtube.com/watch?v=96DV7H7ka3c