naujas dalyvis

dabar su sese sedi ir galwoja kaip atsikirsti Juokiasi

Frixas - dėl gėjo sorry, su kaškokiu kitu sumaišiau. klyst žmogiška. niekas nerėkauja ir neverkia. tiesiog taip pat rašau komentarus

atrodai kai mana tevuks , budams 17os

fatun - sesė bbz kur, gal kur nulūžus. man nereik atsikirtinėjant kienonors pagalbos.

-hexas- tai ar aš vyresnis atrodau?ar tavo tėvas mažius buvo?

nu tokio dar nemaciau Cha cha ilgais, dazytais plaukais…o nagai nelakuoti? Juokiasi

hardrock as apie sukuosena

paganas - tiesa sakant mano rankos nuo darbo yra labai negražios. tad nekliedėkit apie manikiura

-HardRock- Juokiasi tai va…Nieko atleidziu Tau, bet vistiek i Filipa Kirkorova uzneshi Gerai Cha cha

visi bernai varo. Cha cha pavydi? nea, cia tik homofobija, iskreiptas vyriskumo supratimas, baime, kad tik kas nepalaikytu gejum, kad kas nepavadintu panasiu i toki, geda uz kitus, “nevyriskus”. Juokiasio man grazu.

kaip cia dbar naukokus priimat graziai Mirkt Nekaltas sveikas Labas

wim , o tu matei panos kaip elgias kai ideda kokia fainesne pana foto tai iskart bus fyfacka ir panasei isvadinta… bet retai girdziu kad kas butu benglem isvadintos… o seip paskutiniu metu ce daug privisa sunkia muzika megstanciu… bajsu man jau ce Nežinau

o kam jis lupas pasidazes? :confused: beje galwoju su ta peizbolke apsigintum? lb lb abejoju … ilgi moteriski plaukai ir dar padazytsi … nezinau neturiu nei vieno tokio draugo … sorry bet nepripazystu tokiu Liūdnas

baHh… pantavyks jobans bl Kanda Kanda

Kox grožis… Angelas

sveiks dzhiumbre;]

-hexas- o man zymiai baisiau, kai aplink daug panasiu i tave Taipkiekvienam savo.

kokie vaikai;]]]]

simpatiskas Mirkt

kaimietis su bita… Cha cha