Naudingu pazinciu klubas

esu inzinerines dalies gamyb. direktorius (tai jai reiks irengti sildyma, vandentieki,nuotekas, kaminu gilzavima,katiliniu irengima, vidaus dujotiekio darbus, kreipkites) galesiu suteikti nuolaidas medziagoms.

uzsidirbui pragyvenimui is programavimo… nusprendziau, kad jau laikas ir namuose isigyti kompiuteri, tad neuzilgo galesiu ir privaciai spec. nesudetingas programeles sukurti… (sudetingos brangiai kainuoja Cha cha )

Paskutine darboviete - antra pagal dydi LT degaliniu operatore, pareigos - produktu vadovas. Jau labai labai seniai brandinau minti susikurti sau paciam vieta bei sukurti ja kitiems Cha cha Dabar as laisvas, jau visus 1.5 men. ir labai tikiuosi, jog nebeteks kazkam dirbti Šypsena dar tik pradzia, taciau yra kruva ideju, yra (nekruva) pinigu Šypsena, - ziuresim kaip viskas seksis Cha chaTeip saka, palinkekit man sekmes Cha cha

Temoje istrinti komentarai. Keshukas

As siuo metu esu “Santakos viesbucio****” Kaune vadybininke, esu atsakinga uz konferenciju sales, taip kad jei kam reikia apsigyventi Kaune, arba suorganizuoti konferencija (bet kokio dydzio) visada galite kreiptis i mane Flirtas nuosirdziai padesiu

Apgyvendinimas Vilniuje, Zveryne. Automobiliu nuoma. Zvejybines keliones i Norvegija. Akrilines pramonines grindys. balatonas.ltautomobiliunuoma.ltacrylicon.lt

Apvaliai tekinti rastai… Pats sukuriau del saves sia ideja ir bandau toliau gyventi ir isgyventi is sios idejos… medinukas.apie.lt/