Namu seimininke

Matyt per sena namu seimininke pasamde, antraip vyrui tikrai patiktu, nes ne tik namu tvarkymo darbus nudirbtu, bet ir kitas zmonos pareigas atliktu Cha cha

Mielos mano,
Pacios uzsikariat vaikais, zenatvemis, namu darbais, darbais darbe ir pacios bedavojates, kad nespejat.
Man but idomu paziuret, kai jus susensit ir jusu vaikai vietoj to, kad jus priziuretu ligos patale - jums samdys aukles ar namu seimininkes, ar dar blogiau - ikis i salugos ligonine, ar i globos namus.
Duokite vaikams siluma, namams jaukuma, kol dar esate jaunos ir galite tai pacios padaryti.

to eda.dita
o tu nemanai, kad norint duoti vaikui meile ir jaukuma, skirti jam demesio, su juo pazaisti ir pamyluoti reikia visu pirma laiko tureti. O jei parejusi is darbo tiesiu taikymu puoli i virtuve valgyti daryti, nes vaikas valgyti nori ( o beto ir pati ne robotas esi ir pasistiprinti reikia), tai ir nelieka to laiko.
Beje, kitose salyse kazkaip naturaliai atrodo, kad vaikai pagyvenusiems tevams samdo slauges. As ir pati manau, kad taip yra geriau. Pirma as turiu savo gyvenima, savo darba ir savo seima (deja, bet tevai po santuokos ir vaiko gimimo tampa tik giminaiciais) ir visu pirma as negaleciau ju tinkamai priziureti, nes tam paprasciausiai neliktu laiko.

[quote]
eda.dita rašė:

Na ir primalei tu cia! Ta pati namu siluma, jaukumas ir t.t. pinigelius kainuoja, o kad tu slamanciu uztektu, reikia dirbti ir kartais daug dirbti(siaubas, lyg aiskinciau atvykeliui is pirmykstes bendruomenes). Jeigu seima gali islaikyti namu seimininke, nieko tame blogo nera, netgi puikuGerai Galu gale, liktu laiko abiem sutuoktiniams ir papramogauti, vietoj to, kad Moterys grizusi po darbu pultu skalbti, kambariu tvarkyti ir …Šypsena

[quote]
amila rašė:

Dirbu ne maziau uz jus ir mano seima pakankamai pasiturinti. Pirmam vaikui samdziau aukle ir vos nezlugo mano seima: as darbe paromis, vyras - verslininkas- taip pat paromis, vaikas su aukle. Pinigu yra, o seimos lyg jau ir ne-visi kas sau gyvena. Kai gime dukte, tokios klaidos nebedariau. Jauciu, kad speju ir pinigus daryti ir siluma vaikams dalinti. O kas del laiko stokos - tai mes su vyru abu dirbame ir dar studijuojame Universitete, bet laiko vaikams ir vienas kitam stengiames surasti.
Beje, kodel negalima vakarienes ruosti kartu su vaikais, o kambariu tvarkyma pavesti sutuoktiniui? Nesuprantu.

Puiku, kad tau taip gerai sekasi Gėlės Niekas nesako, kad neimanoma kazko suderint, bet kiekvienas pasirenka, kaip tvarkytis. Visam normaliam pasauly veikliu zmoniu seimose yra ateinanti namu tvarkytoja ir nemanau, kad ju seimos yra kazkuo prastesnesNe Vienas mazytis skirtumas, kad Moterys tada randa daugiau laiko sau ir atrodo su amzium ne taip pavargusios kaip daugelis musu, kurios apzioti gali daug, bet atkasti ne visadaŠypsena

Tai gal jis nori , kad jo zmona per galva verstus , o jis … skambintu.Ir labai gerai ji padare, saunuoleTaipTaurėAlus

Mano asmenine nuomone, toks vyro elgesys gali buti kildinamas ish tevu sheimos tradiciju, kurioje mama atliko pagrindini namu sheimininkes vaidmeni. jei tokie principai buvo idiegti dar vaikysteje, stebint tevu elgesio modeli, tada "peraukleti" toki asmeni bus be galo sunku. O be to, tokios problemines situacijos butinos aptarimui dar priesh pasisikirstant ruoshos darbais.

aisku, paprasciausia kalte suverti ne zmogui, o aplinkai - siuo atveju tevu seimos "modeliui". tai labai patogi pozicija, siuo atveju Vyrai, nes ziu, mano tevai taip gyveno, as besmegenis irgi taip gyvensiu, is kitos puses tokia nenorejimo seiminikauti priezasties atsiradimo aplinkybe yra patogi ir Moterys, va varksas mano diedukas, jis kitaip nemoka, nemate, nezino ir pan.
tai va, visiskai atsakingai galiu pareiksti, kad visa tai yra - vertimas is anglu kalbos - karves *****. mano mylamas vyras augo seimoje, kur jo mama atliko 90 proc. namu ruosos darbu. pradedant bendra gyvenima su manim, jis nei skalbe, nei lygino, nei apskritai tvarka uzsiimt mokejo, o virtuve buvo is vis X filai.
Jis mane pakankamai mylejo (tikiuosi dar ir myli) ir gerbe kad suprastu viena elementaru dalyka - esame du, bardaka darom dviese, tvarkomes taip pat dviese. Ir gyvenam, ir nieko. tiesa, gaila nepamaciau jo motinos veido, kai ji suprato kad jos mylimas sunelis dabar pats baltinius lyginsis Kietas

tai tiek

Nereikia taip agresyviai reaguoti i pareikshta nuomone, tuo labiau, kad ji pasakyta, kad GALI BUTI. Tai yra, tokiems atvejams ivairus variantai galimi. Ir niekas visu pirma, neverchia kaltes aplininiams. paprashchiausiai kiekvienas asmuo savo sheimynini modeli modifikuoja remiantis aplinkiniu ir asmenine patirtimi.
Kaip pavyzdys: mano vyrishkis irgi ishaugo butent tokioje "standartineje" sheimoje, tachiau namuose (savo namuose) mes tvarkomes dviese. Kodel? Todel, kad asmuo atsizhvelgia i kito zhmogaus interesus. Kaip? 2 menesiai "auklejamuju" darbu, kai namuose net pirshtu nepajudindavau.
Vis tik, manau, kad tevu sheima padeda atitinkamus pamatus, kuriuose arba palieka, arba nesuteikia galimybes daryti savo gyvenamaji buda lankstesni kito asmens atzhvilgiu.
Chia gi, kaip buvo kategorishkai pareikshta nusiskundimo replika, kad vyras mano "jog tai yra moters darbas buti namu sheimininke". T.y. visi buities rupeschiai krenta tik ant moters pechiu. Neatsizhvelgiant i tai, kad sheimoje abu dirba. Kazhkokia tai turi buti priezhastis kodel ishreishkiama tokia kategorishka nuomone, juk ish dangaus tokios mintys nenukrenta? Šypsena

lyg ir neagresyviai, bet tiek to…
Gėlės

A tai daba Tamista jam iš principo marškinių neprosysi Liežuvis…ar kaip? Kietas

pasakyk nors viena priezasti del ko JIS man turetu marskinius prosyti Labas

Dar viena galima priezhastis:
Vyras sheimoje prisiima sheimos gynejo-prizhiuretojo vaidmeni, ne nesusimastydamas ar to reikia. Ir lemiamas yra ne ishsilavinimas, o pozhiuris i vaidmenis.
Shiuo atveju galima paiimti ir ta fakta, kad finansines pajamas didesnes gauna zhmona. Taigi, vyro vaidmuo sheimoje menkesnis finansiniu atzhvilgiu, kadangi moteris tampa aktyvense, ekonomine neprikausomybe didesne. Vyras tai gali suvokti kaip menkavertishkuma. Stereotipinis vyro modelis: sheimos galva, t.y. dominuojantis vaidmuo. Galbut tokiu metodu jis bando atstatyti savo, kaip dominanto pozicijas?

kitam sezonui gal pirksiu didesni. Siemet mokausi dar - 600 pilnai uztenka Šypsena

normalus baikas. tik jau draiverio ugis, tikrai ne su britwa lakstyt Šypsena o 600 tai per mazas jam atrodo

Perfect Gerai