Namu Design'as

Punch! Pro-Platinum. SUPER SUPER SUPER softas. Pats naudoju ir dabar tebeneaudoju kuriu savo buto planus planelius Šypsena jau 12 planu sugalvojau bet dar kasko nesugalvoju tai kas man tikai patiktu :confused: ehhh :confused: HELP HELP, gal kas zinot geru architektu kas galetu padet ? aciu

gali tiesiog pasidaryt brėžinius. Taip dar įdomiau, ir matysis viskas puikiai Gerai

kur galima parsisiust ir ar yra crakas ?

aisku, kad zinom Cha cha

eik i paieskos sistema ir rasi ir cracka ir dar ka nors.

ir nerandu .ir jei buciau rades manai klausciau.

Viska rasi idieges y kompiutery EMULE Šypsena pac geriausias tokiu dalyku saltinis Šypsena as is ten pat parsitraukiau Šypsena bet siaip geriau braizau su kokiu smartdraw, po to viska susikuriu su 3d max… taip geriau… (bent jau man) nes gali ten jau texturas bilekokis det ir gana paprastai (jei moki Šypsena Šypsena ) taigi… galesiu tuoj imest koki pavyzdeli kur pradejau savo butuka su maxu daryt… Mirkt

va, va, va - suMaxinto vaizdo as ir laukiu, ba tie visi breziniai tai man kazkaip nelabai, o va maxo photorealistine vizualizacija daug geriau LAUKIU LABAI LAUKIU

sulauski ~ 20.00 Šypsena nes nepavyko per pietus to padaryti Šypsena sorry Mirkt

Nu tada gerai, bo man labai jau idomu kaip tai atrodys maxe, jei gali tai maila atsiusk *.3ds failiuka

ok pasiusiu… ~ 20.00 tik emaila parasyk…

meila issiunciau privaciai, o cia gali paveizet i mano maxinius darbelius arch3d.puslapiai.lt

a jeee kaip fainiai Girtas

Jus cia taip gundot su tuo 3d max’u Niam niam, o ar labai sudetinga ismokt su juo zaist ir ar verta prasidet su juo , buta ruosiames remontuot , o paskui kazin ar beprireiks … Šypsena Grazus darbeliai gaunasi … Gerai Šypsena

Siemka> oi kaip verta su 3d maxu prasidet. Superine programa, jei gera galva turi tai ne metai nepraeis ir pasakiskos kokybes vizualizacijas darysi. As dar nemoku tokiu, bet vis stengiuos. Vargstu as su juo ilgai, bet cia turbut todel kad negabuolis koks nors esu. Sako kiti zmones labai greitai ismoksta, bet cia turbut ne apie mane sako Šypsena Šypsena :] :]

Tada reiks ieskot , patinka man tokie zaidimai Šypsena, o gal ir naudos kada atnes … tik va reik dar su e-mule susitaikyt , uzsioziavo kazko , o gal tu i kompakta gali irasyt Šypsena, bet tu turbut ne klaipedietis …

I kompakta irasyt laisvai galiu, bet as turbut Šypsena me klaipedietis, bet jei kada ruosies i sostine tai rasyk susitarsim, o jei ne tai tada tarkis su emule :]

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/333.2 29205.527…-=(52587042](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/333.229205.527…-=(52587042) bet tuoj darau kitaip, nes pasiule nerealu gera varianta… pamatysit updeitu Šypsenajei ka nederkit mane baisiai Šypsena Šypsena

o kur *.3ds ?

negavai ? nu taj pakartosiu Šypsena