Namie

Grazus modelis. Koks motoras, rida, kaina jei nepaslaptis ? Šypsena

Auri, kaip man nepaiseke kad brangesnis Žliumbia Beda tame kad as ir antra golfa uz brangiau nupirkt galiu nei tavo visas autoparkas, tik beda labiau manyje butu, nei tavyje. Jei supranti apie ka as…

Nepamenu tokios spalvos ziguliu Ne o bmw Gerai

Rafli, mes skirtingai suprantame automobilio pirkimą, vertę, kokybę, taip kad eik savais “ledo” takais. Cha cha

Rock, 330d, 200 kkm, kaina nelietuviškai didelė - 15. Jau juokėmės, kad visi pas mus mažiau prabėgę ir pigiau. Cha cha

pilkas dyzelis Blogai Šypsena

kad nebyrėtų Gerai Man visai gerai atrodo Apkabinimas

normaliai Taip

Normali ta kaina, Jei tikra rida, ir stovis! Spalva GeraiSekmes Eksploatuojant!!! Mašina Gerai

Ačiū visiems. Gerai

sekmes eksploatuojant Cha chaTuoj 520 stoves sone pajutus 330 galia Cha cha

auri, sveikinu Mirktta funkcija stabdymo, kaip zinai, be akies neveikia ir ji vadinasi kitaip. o high beam assist veikia vienakart ijungus nuo saves ilgas, vaziuojant bent 50kmh. prie veidroduko stovi daviklis ir jis pajutes is priekio sviesos pakankamai ar masinos galines lempas artejant - issijungia tam tikru atstumu. o darkart nuo saves paspaudus jau isijungia normaliai ilgos. siaip man ta funkcija visai patinka jei pastoviai tamsa. uzstatai autopilota, ijungi sita funkcija ir apie nieka nereik galvot ;] pasirodo dar verte laiko. hehe ;> tik kazkaip del kainos ziuriu niekas nieko ir neparase Cha cha