Namie

sveikinimai Šypsena linkiu, kad veidrodziu nerinktu Cha cha

SUOMIS>kad pvz kampuotui norint pamatyt pakaba,tiksliau sailenblokus,reikia apsaugas nuimt,dar ir neuzteks ,dar ir sailentu apsaugas Cha cha man kai pirma karta tikrino…eiii…sakau,kad ok pakaba,tai irasyk i ta savo kompa,bet is sportinio intereso dar paziurek,nes pakaba triuksmauja siek tiek Cha cha tas vel i duobe…is ten saukia…jei nori pats ir kratykis,bet pirma lysk apsaugas nusilupk visas,nes nieko nematau Cha cha o gala isvis sako as nx nekelsiu,nes paduskes su levelingu…mol gali issidurniuot aukstis masinos…ka zinau,nesu keles vienu metu abieju pusiu,gal ir gali Cha cha taip ir vaziuoju i ta,o ten tik mato stabilizatoriu traukes ir sarnyrus Cha cha

Pagal rato judejimapirmyn atgal labai gerai sailentai matosi

spalva Taip Cha cha dropbox.com/s/kx5osdcqosboxlo/539d70f64257d.jpg?dl=0SUOMIS>biesas zino,gi spiria lauk jei paskirde jie,o dabar isvis nieko nemato Cha cha

RM, 10-10, trilitris, 180. Cha chaTai sutvarkysim tą apsaugą kažkaip, manau. Šypsena Nes abu galinius dėl apsaugos keisti - Cha cha

ps.kaip kolekcija uztaupes AB kampuotu Cha chadropbox.com/sh/gj4mhhrby0eq7da/AABXtDo0o8PSCFng2dVoR6bna?d l=0

facebook.com/video.php?v=1092157627497146nu ir uz ka taip ? Nežinau Cha cha

bliamba,kam jie taip viska sudetingai daro,uzblokavai masina,apsupai su automatais ir isprasei ramiai islipt is masinos Cha cha

Šarai, spalva kaip tik gera, niekas dėmesio nekreipia ir plauti dažnai nereikia. Cha cha

sveikinimai Taip

Vycia kazkokie praktikantai jame Cha cha isterikos daug, suviu daug o naudos mazai…

tiesa…o kas per garsiukas pas ja ar klasikinis bmw liudnasis? Cha chaSUOMIS>studentai Cha cha

Garsas neblogas: 0676 HiFi loudspeaker system. Skamba analogiškai mano HK. HK gal geriau bumsi. Cha cha

Tiesa, gal kas turit “0544 Cruise control with braking function”, kaip ta braking function veikia?? Niekaip neradau. Taipogi “05AC High-beam assistant” kaip jis turi veikti?

senas BMW uz naujo kaina?

spalva Žliumbia bet biski geriau uz karieso spalva Cha cha

Nu, o kaip jis automatiškai stabdo, tas distronikas, kaip nusistato? Nes čiut į uodegą kažkam neįpjoviau, belaukdamas, kol anas sustos. “Akies” priekiniame buferyje nėra.

Juokiasi spalva man primena deviatka CCCP laikais

einu nufotkinsiu spalvu spalvos spalva Myliu

Spalvos jūs spalvos. Cha cha Dzin man, gera spalva. Gerai