Naktiniai pleshrunai

sniegu uzpilti reikia

diena shala maziau, beto , kas kazkiek laiko perkeli i kita vieta, o nakti juk shaltciau + nejudini ilgai sniegas padeda neilgai per pora val vistiek valas priledeja ir nebesivinios nuo rites uzkibus Ne

jei gerai uzpili - neprisala, o juk irgi tikrinti reikia,

Nu kiek man sekėsi tai plėšrūnai (ne nektiniai) pradėdavo kibti vos vos švintant arba dar saulei jau nusileidu, bet dar žara kol būdavo. Visai sutemus tik vėgėlės, šamai ir t.t.

tai kaip ten jas nakti surast, ojei dar pasninga???

as turiu omeny su dugnine ar skrituliu vegeles gaudant

tai mane tas “t.t.” ir domina Nekaltas

Mes su zmonos broliu tai nakti specialiai einame zvejoti starkiu su dugninem.Nors nezinau ar cia jau skaitosi naktis Šypsenabet spalio men.21val.jau buna tamsu .Dugnines paprastos-sunkus plokscias svarelis ir pavadelis 50cm.Ant kabliuko kabinam negyvas 3-4 saulazuves [prisigaudom is anksto daugiau ir laikom saldytuve] uzmetam ir ant valo tarp meskeres ziedeliu patrauke vala zemyn pakabinam sviesele arba skambaliuka.zvejodavom iki 1val nakties nes veliau mums kliovu daugiau nebudavo.Geriausiai kibdavo kai budavo ramus oras ,be bangu.[veiksmas Kauno mariose,Biliuno il. kampas]

uzpilti reikia ekete o ne veliavele Šypsenaaisku veliavos turi buti atitinkamaos - ant kuoliuko, o ne statomos ant lenteles ar kojyciu, tokias tikrai gali uzsingti

ir gerai sekdavosi? negirdejau kazkaip kad kas antnegyvos starkius gaudyt Apakęs bet gali but

kad manishkes ant lenteliu padarytos, ismeigiamos nepatinka kai sniego ner.

ir as gaudydavau starkius anr negyvos (bet sviezios) auksles, tik ne donke o skrituliais, ne ten toloka nuo kranto, nedamesi

Buvo straipsnių žurnaluose apie spiningavimą naktį, tai pagal juos kimba gerai, kimba didelės žuvys ir kimba net seklumose bei pliažuose. Buvo įdomus straipsnis apie šapalų “laikrodį” - vienas žvejas atsitiktinai pastebėjo labai intensyvų didelių šapalų kibimą kažkur gal po 22 val., kai prieš tai nieks nekibo kelias dienas. Tada pradėjo nuolat gaudyti maždaug tuo metu - ir nuolat užeidavo trumpas “žoras” panašiu laiku. Jis taip eksperimentavo kelis mėnesius, ir taip kibdavo net rudenį, kai jau kelias valandas būdavo sutemę… Su laiku tas “žoro” laikas truputį pasislinko, bet labai nedaug, ne tiek, kiek anksčiau ėmė leistis saulė.

Siemet kelis kartus buvau pasilikes Neryje ir Nemune paspiningaut jau visiskai sutemus. Sapalai tikrai kimba Taip ir ne tokie atsargus pasidaro Taip. Viena vasaros vakara apie 23 val Nemune labai intensyviai muse salaciai- turejau tada tris salaciu kibimus, bet visi nusipurte- gaudziau tada 0 Nr sukriuke ir tingejau eit iki dezes pasikeist masalo.

O sekdavosi visaip-kartais ir po kelis starkius -kartais ir nieko… Tiesa karta papuole ir nedidele vegele.Bandem zvejoti ir ant gyvu karosu bet ten kur zvejojam yra apie 8m gylio tai tie karosai mums kazkotai greit nusibaigdavo…Viena karta saulazuviu neturejom tai parduotuvej atidave negyvu karosiuku bet vistiek buvo netas kaip su saulazuvem…Ant negyvos zuveles kibimas buna toks-letai letai i virsu pradeda kylti šviestukas[skambaliukas dazniausiai net nesuskamba] todel reikia psatoviai stebeti.Kažkuriam lenkiškam žurnale mačiau ,siulo prapjauti žuvytes pilva įdėti putoplasto gabaliuka ir betkaip užsiuti.Tada žuvis bus pakilus nuo dugno.

daug teko skaityti rusu zurnaluose apie lydeku zvejyba sutemus ir rase kad pagauna tiek kiek nepagauna diena,anie atseit eksperementavo ir jiem atrode kad kazkokiame prude nera isviso lydeku bet nakti tai paneige ??? Pats bandziau su velevelemis ziema nakti uosviai gyvena salia prudo,nu kibti kimba gan savotiska zvejyba pagauti tikrai imanoma bet ko nors ispudingo Blogai,tik batareikiu reik prisipirkti daug… Reiktu kada nors vasara pabandyti,nors kaip pabandysi nes pagal istatymus su valtimi nakti negalima plaukioti !!! ???

Na apie karpius,karsius,vegeles man atrodo neverta diskutuoti. NekaltasVo lynai neblogai kimba,100 proc. Laimingas

gal kam bevegeliaujant gyva zuvyte arkaip kitaip, zkibo kitokie pleshrunai neitiketasi?

Kartais gaudant lydekas spiningu papuola eseriokas, bet labai retai. Bent jau man… Nekaltas

manau greiciau atvirksciai pasitaiko lydekas gaudant pagauti vegele, bet man asmeniskai neteko beje sia ziema bandysiu tikslingai gaudyti vegeles ezeruose apie vilniu, kelias vietas jau zinau Šypsena