naktibledo kaimynai

Geriausia prie daugiabucio su Subaru buvo - atvarai, pastatai bet kur i sniegą ir ok. As salia dar veze pasidarydavau, kad batu sniege neprisemt islipus Cha cha

pravazumas proporcingai priklauso nuo masinos saugojimo jeigu ka Juokiasi

sikseri man rodos cia tik tau nesiseka su dugno apsaugom Juokiasikiek turejes Mašinatai nei striges nei nuplese ka pusnyse buvau. daugiau nuplesiu banperius prekybcenriu parkinguose su tom gumom, nei kad pusnyse Cha cha

tai gal tu apie savo apsaugas ir pusnis norgu forumuose diskutuok Cha chanes pas mus tokiu nebuna Ne

Esu mates tokius sniego stubdytojus Cha chaAtvaro diena, kai temp tarkim +2, nustumia sniega…palieka per nakti kai temp -6 kokie… ir paskui ryte anksti bando isvaziuot, tai stebisi ko cia buferis atsiskyre Cha cha

sikseri, man gal apie sniegus ir jo rusis tai nepasakok Cha cha toj pacioj norgej sniegais pravazinejas daugiau nei tu, lietuvoj speju irgi Cha cha o vasara ir ne per sniegus dugnais braukta ne karta ir ne 10 Cha cha nors gal is dalies busi teisus, ne su pasatais ar golfais vazineju, bet triperiai irgi Cha cha

Wialnias, nori pasakyti, kad tu daugiau pravazinejes nei Kaminskas motoyoutubiniu valandu? Abejoju tikrai Cha cha

zinok jeigu lygint laika kol jis jutubej ofroadino su visom transporto priemonem, o as pas seserpisius gazavau sunkeliais 4/5g montuot, tai vistiek as laimeciau Juokiasi cia jau nesnekant kiek sunkeliais ziema/vasara zvejot lietuvoj varinejau Juokiasip.s. nors siokiu tokiu abejoniu dabar kilo po tavo zinutes Cha cha

kol laikas, issitrink keleta zineliu, arba pasikoreguok.

as ne rafis, metrais ten tu ikalniu nematuoju, nes man dpzd Cha cha pats gi rasai, kad norgej vazinejas ir nuoroda buvai imetes, tai zinai kaip atrodo ir kokie yra privat veg’ai i kalnus, kur seserpisiai su traktoriais baronus veza ar malku vaziuoja, o mano darbas butent ant kalno virsaus patekt, bijai vaziuot eik peskom, o as peskom jau nemazai prisivaiksciojas Cha cha

1 ant kalno isalusios zemes nera Juokiasi2 naujo boksto statyt nereikia, tinka senas 3 as ne metalurgas, o telekomindzynierius( rafio kolega, bet tik pagal inzinieriaus pavadinima) 4 as uz tave kietesnis nesiruosiu but ir lengtyniaut nesiruosiu Juokiasi5 cia tau tiesiog atsakymas, kad ne tu vienas pas seserpisius vistas skutei ir nieks nezino kaip ten kas 6 vistiek laikausi nuomones, kad masinos pravazumas proporcingai priklauso nuo jos saugojimo/gailejomo 7 amen, taikos ir laimes Angelasp.s. pirmais metais isvis su tranzitais customu 1wd vazinejau ziema, net nedygliuotom padangom ir pravaziuodavau, kur seserpisiai su 4mausenais strigdavo Juokiasi

kas kaltas, kad tu tik tiesiai moki vaziuot Cha cha ir savo isvedziojimu apie tai ko nerasiau nedaryk, nes dabar is keliu atskiru parasymu sulipdai i viena Juokiasi as nesiruosiu, kai cia jus megstat su tavim kapotis, nu luzta tau apsaugos tegu luzta, stringi tu ten kazkur, strig Cha cha su rangu irgi tik zvyrkeliais turbut vaziuosi, kur bolto babuinai prasoka su vejeliu Juokiasi

kartoju nesuplak dvieju atskiru sakiniu i viena, o tavo tas range pravazumu nusileistu turbut tik tai budai ant ratu xc90, o tai ziurek net ir buda toliau nuvaziuotu Juokiasi

“4 as uz tave kietesnis nesiruosiu but ir lengtyniaut nesiruosiu” Cha cha Gerai

Taip jau yra kai prisiziuti yt kaip eina formou per sniega ir purva. Ir tas pasitikejimas savimi lauzo bamperius ir apsaugas Juokiasi

Ne tik bamperius, kai išsikvieti Klaipėdos boicus į striekę. Cha cha