Nakčius apsipirko?

ITšnikas atostogose, nemoka suporuoti. Cha cha

Pac kalc, iskviest ne problema Cha cha

Dr>As irgi kruvas matau ir nesuprantu. Draugas aiskino, kad taip daro kai ne vienas vaziuoja, kad kiti negirdetu Cha cha paslaptys gal Cha cha bet kruva ir tokiu kur vieni važiuoja. Mistika man.

Wori, kaslita ne prie ko, ir prasau neminet jos, tokios garbingoj kompanijoj Laimingas

yra zmoniu grupe kur sunkiai priima naujienas. pvz as ir jau kiek metu neiaiskinu Moteriskad yra bt pasijunk ir kalbesi. viena kart prijungiau. bet ne eidama miegoti issijungia visus rysius. ir ryte nebeijungia bt Žliumbia Juokiasi

A-1 JuokiasiDirbo bico tevas ten, gero zodzio nepasake nei 1

mixed, o visus rysius isjungti tai cia kam? arba ok, - paspausti lektuvo rezimo vakare ir vel to lektuvo ryte - nesigauna?

Aš tai į foliją nakčiai vynioju

yesus kad feisbukas nakti nepypsetu Cha chanesigilinu as i Moterislogika nera prasmes…

Kai ne vienas vaziuoja, tai ok. As butent ir atkreipiu demesi, kad vienas. O damos isvis beveik visos subrageliais rankose. Kazka primynkiau tlf, tai fb nečypia naktim, tik atrakini ir sukrenta pranesimai.

pas mane is vis FB notificationai be garso eina. nu nes ner ten nieko svarbaus, absoliuciai, kad garsinio pranesimo is fb reiketu. is vis galvoju notification if FB absoliuciai isjungt.

jus tai Moterispaaiskinkit Apkabinimas

no jo. maniske kiekviena vakara rankiniu budu nusistatineja budilnika. nors visada keliasi tuo pat metu darbo dienom. vietoj to kad viena karta nusistatytu ir automatiskai butu. bet tai nu… as suprantu tave mixed Cha cha

o kaip BT išjungimas padeda nuo notification negavimo iš FB? Linksmybės Cha cha Paplepėkim

robiau, nes turbut ne lektuvo rezima ijungia/isjungia, o visus rysius po viena. ir ryte turbut pamirsta bt ijungt. ijungia wifi ir mobilu rysi ir Ufff

Man blogiau, parodžiau, kad galima žadintuvą į priekį nusistatyt, tai žiek ir savaitgaliais ar kai popietinė ir čiepsi 5 val. Išjungia tą rytą, kitą apiat 25 Juokiasi

tai paimk telefa ir atjunk savaitgalius Ufff

Visos Moteris ir taip po defaultu turi mėnesinį automatinį žadintuvą, tai rankinio ant telefono reikia. Kitoks jų mąstymas Cha cha

nu pas mane irgi BT, bet skambinu visada per telefona be BT. Žadintuva kas vakara užsistatau, kad būčiau 100proc tikras jog atsikelsiu(yra buvė pvz šlamsungas, updeitinosi ir nusimušė žadintuvas svarbų rytą neatsikėliau) + tikrinuosi kiek h miegosiu naktį visada Šypsena

Aš žadintuvą irgi kas vakarą nusistatinėju, nes priklausomai nuo gulimosi laiko, ryto svarbos ir kitų faktorių, varijuoju atsikėlimo laiku, kad ir 5 min. Cha cha