Nakčio,jamam Maskolius?

2600€ tai čia org dalim iš Krastos neprašant nuolaidos net Paplepėkim

Meistriukas hatą statosi ir nu kažkaip reik reguliuot nebesueinančius srautus. P.s. kas ten per šypsena skydelyje dega? Mol “įsijunk šypseną” by Vilniaus meras?

2.6k ApakęsNiekaip nesuprantu,kaip žmonės tokiems oinigams pasirašo tokios vertės auto remontui,kai ne variklis ir ne dėžė. Kartu sudėjus Cha cha

E38 vaziuokle perrinkinejau, per 2 kartus 1000 ar 1100 susidare. Amortikai (monro+noname’ai-reikejo kad greitai butu Šypsena), pruzhinos keitesi dar, atraminiai, o kas tik gali -restauravosi. Ir as dar liudziu, kad brangu. Is pradziu gala dariau, paskui -prieki. Suvedims 30€.

Ko jūs čia gilinatės, juk čia kaina su visa gaisrine Cha cha

Arba zmonai **** prota,o qwazas kaip atsitiktine auka papuole ir isgirdo Cha cha

Šiaip kainos darbu ir detaliu jeigu paprastam žmogui iš gatvės tikrai nėra pačios mažiausios.

Sakė pas vieną tvarkėsi pastoviai, tai tas pripjovęs grybo, su samariezais ir tt. Būtų žinojęs, kad tiek, būtų nekišęs. Bet kai pradėjo kelt , pradėjo galai lįst. papadalava Cha cha

vm.tiktok.com/ZMLwkjTFA/?k=1Ble Juokiasi Juokiasi Žliumbia Juokiasi Juokiasi Juokiasi

2.6k e Ufff ten gal kėbulas su varikliu ir salonu tebuvo ant palečių padėtas? Cha cha ar čia dar ir ratai su padangom įskaičiuoti į važiuoklę? Cha cha

Neatmeskim kad Bubiai yra brangiausia vieta ka nors remontuoti ant LT, pas hidraulistus kokius tai buvau papuoles, tai kai susake kainas, man pigiau gavosi nuvezt i Vokietija ir susiremontuot mazga.

Kažkokio servisiuko atstovas per TV kalbejo infliacija - pakėlėm kainas, žmonių nemažėjė, dar pakėlėm vis nemažėją, px dar kelsim - žmonės pinigo turi.

Dexter, nu tai taip ir yra. Kalbėjau su firmos vienos sąvininku. Sako- man toks jausmas, kad kuo labiau aš keliu kainą tuo daugiau perka. Tai ko nekelt?..

Kaunas krepsinio sostine Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nu nepasisekė. Nu.

istorija, šiauliai gali vėl būti treti

t.me/uniannet/46186

Kaip pvz,staBdziu disku ir kaladeliu keitima vienos asies imam 80eur,moka išsišiepe Cha cha

Tele3 žiūrėkit - Leman / Ford istorija

Va pas rm priekis galas vien 160e o kir dar diskai po 80e ir kalades po 30e, ±