Nakčiaus kaimyns?

Rafi, man tavo gyvenimas panašus i tu oldskuliniu miesto banditu, kurie nepersikvalifikavo ir trypia tuose varkese, kratos, sležkes kiemuose, šeima baimeje gyvena. Finale viska prapiso, euru nera, skolu belenkiek, anstolius visus pažįsta. Laikas, kol jaunas mest tas nesamones Taip

Tą a8 užstatę buvo?

juda rafinuotas Gerai kai uzbris ant kokio nestabilaus ukrainiecio tai bus smagu Ufffo siaip kiek esu bangoj tai vis pamenu, kad tu jau ant dienu meti sita bizni Juokiasi

“trypia tuose varkese, kratos, sležkes kiemuose, šeima baimeje gyvena. Finale viska prapiso, euru nera, skolu belenkiek, anstolius visus pažįsta” — plet kiek dar tokiu like !!! ir gyvenimas ju buten toks Baisus eitu blc bent i elementaru darba ir jau po puses metu pajustu, kad turi pinigu, bet isitikinimai/supratimas neleidzia

Gali issikraustyti is mogiliovo, bet mogiliovas is taves neissikraustys Taip

Raplio pezesiai Žliumbia Čia ne karma, čia tavo galvoje juodoji skylė Cha cha

Bet siaip as uz Rafinuota ir jo varkes, bei isminti, kuria negailedamas dalina. Kazkaip liudna visai ant bangos butu jeigu ne tai. Naktibledas jau nusibodes, nes nuo autotuning.lt laiku nieko nepatobulejo, tai liko tik rafinuotas.

bytwa, užbrist gali ant bet ko. Kaip pvz prikin, einu prieš kelia dienas ramiai per gatvę(perėją) sustojo land kruizeris baltas apynaujis… aš einu nu nei skubu, nei neskubu, bet tikrai ne išsipisinėdamas vėžlio žingsniu… praejau jau beviek gatvę, tas avinas ant pypynės man - net išgąsdino… kažką pamojavo, aš jam faką parodžiau ir nuvažiavo tas asilas… ble ble kultūra pas nekuriuos Cha cha tai čia ant tokio gali užsiraut greit… išlips su montiruote ar peiliu ir smeigs į galvą… Šypsena bijai miško, nei į vilką Cha chatrukšt, laukininkai, deja Cha chabytwa, aš kaip ir metęs tą biznį, paskutinė mano pirkta mašina buvo birželios mėn - acakou. Dabar tiesiog nelikvidus stumiu pusvelčiui, nes retai būnu lt, o kai būnu laiko nėra užsiimt prekyba… Taip kad galima sakyt aš jau metus laiko nebe biznyje, tik išsimetinėju kas liko… dr, na nesu aš prie tų banditikų ir nedarau nieko nelegalaus. (esu daręs daug blogų dalykų tikrai Cha cha) bet jau kokius 5-6m ramu, ir net į tą pusę nelinkstu, nors pasiulymų buvo… va draugelis dabar išvarė uk, juda su auto, tai per 2sav po 10-15 kg parsiveža Cha cha galima būtų eit šnekėt kas kaip ir daryt, bet aš per senas jau tom paranojom ir šeima yra, kuriai būtų nekas jei dingčiau iš akiračio porai metų Cha cha taigi, aš esu paprastas dirbantis žmogus, aišku su auto tenka apipisinėt, bet lygiai taip pat visi su jom apipisinėja, nu ne visi, bet 70proc ir ridas suka, ir smagračius deda devėtus ir nesako kad daužtos buvo ir t.t.

willi, niekur jie neis, aCakow 100%,nes as juos gan gerai ir nuo senu laiku pazistu. Sake ėsiu kruopas, bet nugaros nelenksiu niekam. Paniatkes Šypsena

dr, todėl kad tingi dirbt. Kad eitum į darbą, reikia persilaužt. Mano tevai buvo paprasti darbuotojai, seneliai… aš mačiau pavyzdį nuo vaikystes kaip dirbo kasdien… ir tai man persilaužt nebuvo lengva… ypač jei darbas pririštas prie vietos, negali niekur išbegt net trumpam…

“aš jam faką parodžiau … ble ble kultūra pas nekuriuos” Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasidr, Taip

mogiliovas, laukininkai, banduziai vienas ir tas pats. Man Klaipėda iki sausio 15 gatves, toliau tik getas.

Kiek kainuoja f15 is uz balos pasistayt, 20-25k? Rafi, galetum kokis 3-4 tokius iskart pasistatyt, net nemirktelejes, bet matai “tik vergvaldziai” gali tokias ipirkt. Grybas, ble.

O kas įvyko sausio 15d.? Nakčius jau nusipirko laptopa?

Rafi, is esmes viskas ok, bet blia namuose krata tai nx, tiek paciam, tiek šeimai… Nežinau

klaipedos krastas buvo prijungtas prieLietuvos

triukst, Gerai

Rafi, o tie kur darkmano hrusciovkj gyvena- tai verslovai, paprasti pilieciai , ubagai ?

Dabar prisiminiau ka pažįstu is klp, buve kolegos ir gerai subendraujam iki šiol. Kas isejo i vejo jegaines, kas i uosta prie dyzelgeneratoriu. Prie jegainiu pas frica 2.5k, uoste nesake kiek, bet kiek suprantu, pagal pramogas, masinas, tikrai ne 500€

tai kad pisdiožas. vienas iš energetikų klasko, pasakojo, kad algelė 800. ir tai labai gera. paprasti elektrikėliai 600 gauna. kaip ir dokeriai, kranistai…