Nagų kirpimas ?

Paimu ir nukarpau. Be jokių diskusijų. Ir visiems patariu karpyti dažniau ir nedaryti iš to tragedijos. Nagų karpymas įpratina šunį iškęsti visokias būtinas procedūras. Per ilgi nagai išplečia leteną, nuo to kenčia kojų sąnariai, o vėliau ir stuburas. O ką ir kalbėti apie tai, kad nenukarpyti nagai mėgsta nulūžinėti, kartais net ir labai skausmingai ir su daug kraujo.

Karpo veterinore,bet labai pati noreciau ismokti,nors tikiu,kad ner ten kas.Truputi ji pasimuisto ir viskas.NežinauFenuojama irgi stovi tik karts nuo karto pakelia lupas ir parodo dantis,o ausys horizantaliai suguldziusiDrovus labai jau juokingaiCha cha.O siaip mergina labai kantri.Gerai

As nzn turiu ziurke tai matai kad ilgi nagai bet nezinau ar reikia ir man tai neiseisŽliumbia

Mano suniui si procedura ne visai prie sirdies, jis butu linkes isvengti nagu karpymo, bet kai pasakau "nado fedia, nado" - tai ka darysi… Pasiguldau ir karpau specialiom zniplytem, vis ramiu balsu pakalbinu, pagiriu, kad geras suo, kad graziai guli, paglostau. O kai pabaigiam, duodu maza skanestuka - ir visi tada laimingi Mirkt

mano suo bando veterinarui kast,o katei tai pari kerpu tai jos reakcija mazdaug Laimingas tokia -Girtas Piktas MIAAAAAAAUUURRRRRRRRRRRRPiktas XXXXXXXCHHH Veee Kanda,PO TO VAIKSTAU MAZDAUG TOKIA-Girtas Pavargęs Baisu SU PORA RANDUKU… Cha cha

Su Baksu tai pradzioje budavo juoko Šypsena Du zmones ji laiko, o trecias kerpa nagus Apakęs O taip budavo todel, kad veterinaras pirma karta kirpdamas labai stipriai jam ikirpo Liūdnas Bet palaipsniui viskas susitvarke Laimingas O su Melu tai nuo pat pradziu jokiu problemu nebuvo TaipTaip

Kodel turetu buti problemu kerpant nagus?Cha chaCha chaCha cha

mano suniui nagus kerpa mano kriksto mamaMirkt