Na va ir naujokas atsirado.......

Validoli, Šypsena 33m. vyrams - kristaus amžius… o 33m. moterims - balzakiškas amžius… Mirkt Ir visai ne kryžkelė, o pats žydėjimas Cha chaGerai

Aciu Ledi. Tikrai nesu kryzkeleje. Kaip tik dabar jauciuosi tikra moterimi. Jau yra proto, o norai tik dideja.

Ledi, as kazkaip nepagalvojau per moterishka prizme Cha cha
Mums, vyrams, kazkaip kitaip susimeistruoja tos mintys. Na kad ir sekanti.
Jei rimtai…

Pries daug metu, sovietmeciu, dirbau mokykloje, 10 metu po instituto. Komunistines idejos, tikinciuju (nenoriu sakyt persekiojimas, nes kaipo tokio nepajutau savo kailiu) diskriminacija (gal sitas issireiskimas tikslesnis, nezinau) pasejo mumyse ir musu vaikuose abejone Dievu ar kazkuo auksciau besanciu virsh musu. Liko tik partija.
Pastebejau idomu fakta. Tokiam zmogui truksta naturalaus sios nishos uzpildymo ir jis ja uzpildo tuo ka randa. Atejus nepriklausomybei daugelis vaiku, kuriu tevai buvo netikintys, del vienokiu ar kitokiu laikmecio bedu isguje Dieva is savo namu, pasidave pagundai ir patrauke link extremalios tykejimo laisves. Mano aplinkos daug jaunu zmoniu, tame tarpe ir daug mano mokiniu ir net suaugusiu pasitrauke i Tikejomo Zodzio sekta.
Ateidavo ir pas mane, neshe literatura, grodavo gitara Dieva aukshtinancias dainas, lankydavosi darbe. Manyje tevu pasetas katalikybes grudas nedave subujot Tykejimo zodziui ir as neprisijungiau prie tos kompanijos. Bet ne tame esme…
Nusizudzius (priezasciu nenoriu komentuot, nes negaliu visko teisingai ivertint) vienam is sektos nariu, mano kaimynui ir pastoriaus broliui, paklausiau… kodel dar jaunas (butent 33) zmogus pasirinko sau toki likimo kelia? Man pastorius paaiskino, kad 33 tai kryzkele, kurioje apsisprende zmogus Jezus ir zmogus "n" eiti pas Dieva ar likti zemeje.

Stai ka as turejau minty, Ledi. Atleisk uz toki kvaila posuki visai grazioje temoje. Visiskai nenoriu taikyti sios minties ankstesnei naujokei, 33 metu kraicio savininkei, tiesiog spragtelejo mintis ir asociacija, emiau ir parashiau prisimines tragedija ir jos komentara… kryzkele. Dar karta atleiskit.

Labas Na, jei jau visi susipazista, noreciau ir as prisistatyti, esu naujoke, ~ 30, butu malonu, jei ir mane priimtumete i savo maloniai kompanija Šypsena

Validoli Tikrai liūdną istoriją papasakojai… Nustebęs Gaila, kai žmonės pasirenka tokią išeitį atsidūrę kryžkelėj…
Nelabai suprantu, kodėl atsiprašai? Juk čia įsižeidusių lyg ir nebuvo. Bent jau aš tikrai nemanau, kad pasakymas “kryžkelė” yra kuo nors įžeidžiantis. Juk net abiturientai baigę mokyklą atsiduria vienoj iš gyvenimo kryžkelių… Daug jų prieiname… ir privalome rinktis… ir renkamės. O pataisydama tave, kad moteriai 33m. yra balzakiškas amžius, tiesiog norėjau įnešti šiek tiek žaismingumo į visą tą dialogą. Nemaniau, kad taip skausmingai sureaguosi.
Gal ir man reikėtų dabar atsiprašyti? Aš nekaltas
Kažkokie abu “jautrūs baletai” ane? Cha chaCha chaCha cha

Vaje, kokia tema issivyste is mano pirmo isstojimo. Baikit, mielieji. Tik nepagalvokit, kad ir as isizeidziau. As labai patenkinta savo amziumi. Gaila tik, kad neturiu vaiku, o pries 3 savaites netekau vyro. Tik nereikia uzuojautu. Todel ir parasiau, kad nenoriu iskristi is normalaus gyvenimo. Noriu zmoniu. O jus cia visai neblogai sutariate. Gal ir man pasiseks. Gal kas patars. Gal kas pats tai isgyveno. Taigi, tikiuosi, kad priimsite i kompanija.

SveikiLabas, esu naujoke ir man labai patinka Jusu klubas, bet jau savaite nesiryztu oficialiai pasiprasyti i ji, nes kaip cia pasakius man >30 Aš nekaltas
As jauciuosi kaip 30+ ir esu moraliai subrendusiŠypsena

Visos naujokai privalo apsilankyti virtualioj klinikoj ir praeiti atestacija, registracija Mirkt

niosa Gėlės tu jau kompanijoje Gerai Šypsena.

Mane pamirso, paliko, priimkite ir mane Liūdna, as is tiesu gera busiu Mirkt Labas

Taide Šypsena Nieks tavęs nepamiršo! Ir nepaliko, baik verkt! Mirkt Junkis prie mūsų! Banguojam! Labas

Labas saulux Labas, mane prisimeni? ŠypsenaMirktMirkt
Malonu matyti, visada tvai Graži Šypsena

Taide Gėlės, Niosa Gėlės ir Seksi Gėlės - bukim pazistami, esu vienas didziausių ramybės drumsteju cionai, shitam forumeMirkt
bet nesu piktybinis, nors kai kam ir atrodo taipCha cha
uzeikit i gimtadieniu tema, uzsiregistruokit ir busit pasveikintos atejus tai dienai, kai izengete i shi nuodeminga pasauliKietas

Siunciu Ledi Gėlės, o lietusLietuvoj Bučkis, VALIIIOOOO ir manes nepamirsot GražiLabas Labas Labas

sawlux,

sveikinu Tave istojusi i kluba!
Hrrrrrrrrr…
MuurrRRrrr…
Am am am…
Bučkis