Na, tai kur Naujuosius sutikot?

Su mylimu vaikinu ir taure sampano… Cha cha tikrai boovo Gerai nauji metaiCha cha

as tai klube "MAxas" sutikau prigeriau ziauriai daug kad apsauginiai per jega i taksa grudaŠypsena oi smagus tie nauji metai…Cha cha

iki 0.35 svenciau su tevais,o po 0.35 pas many xebryte uzejo…tai va…zodziu is pirmo buvom pas drauge(toosas su paxmelu Cha cha Taurė),o po 4.50 ejom i lauka,uch…kaip xuliganai dainavom ant visos gerkles (kiek tilpo )"eglute skarota eglute zalia…" ir dar ten kazka dainavom,jau nebeatsimenu Aš nekaltas…namo grizau 14.59…Graži

oj nerealuz toosas boowo,… Cha chaGeraiTaipLiežuvis greezhaw apie pietus, taj i wonia ir miegot,. katik atsikelaiw Aš nekaltas

O as tai swenciau su draugais, bet uzkniso ir pries pat vidurnakti su drauge pabegom ir Naujuosius pasitikom ant stogo. Nu nerealu buvo!!! Taaaip auxtai ir saliutai is visu 4 pusiu saude. JEGA.GražiGerai O sveikata kaip visada liux, nes negeriau. BlogaiTaurė Graži

Kaip ir ash…NustebęsLiūdnaNustebęs

As taj plote buvau pas drauga nuosavoj hatoj, pirtis viskas yra, zjbz ziauriai buvo! o sveikata taj ****ec *****a, net ir dabar antra diena jau bet bl *pimp…*ovai jauciuos, biski perdaug isgeriau Šypsena

Na ash tai Naujuosius svenciau pas klasioke chatoj… Aisq priesh 12h visi prie egles nubangavo, o mes su Krapshtuku nusprendem per toki salti niekur neiti ir likti tik dviese bute. Laika praleidom tikrai pasakishkai! Cha cha Krapshtuk, tu nuostabus Bučkis O siaip galejai paryciais ir nebegerti, bo sunku buvo man tave tempt namo…Nustebęs

viskas ok

Oi. As tai su draugais sutikau. Ziauriai fainai buvo. Cha cha tik valanda veliau gryzaw namo, negu tevam sakiau, tai tie biskuti supyko. Bet siaip taj ZIAURIAI linksma buwa…Cha cha

OOOO… naujieji bovo visai nieko gal4jo buti ir Širdisinksmiau. Na buvau savo mylimojo gleby ir keliu draugu burGerai.00.00val buvom lauke prie didelio didelio lauzo ir fejerverku.sveikata Gerai puiki ant rytojaus su tevais pachmyliuka padariau…Labas

sutikom pas klasioke keliese… visai linksma buvo… bent jau linksmiau nei tikejausi Taip o kadangi jos namas stovi ant kalno… langai i miesta labai fainai fejerverkai buvo matyt… isejom i balkona ir pamatem kad langai apsale… per pora minuciu siaip ne taip spejom atsildytMirkt ir dali fejerverku pamatem… labai labai grazus beje Gerai. parsiradau is ryto ir griuvau miegot nes visa nakti nemiegojom… kazkaip labai jau greit tas laikas bego…Cha cha o savijauta nebloga buvo… nes ir negeriau per daug… kaip visada su saiku Taip

o ash antra para kaip nemiegojus…jei shwest tai shwest…jauchiu kad ir shiandiena dar bemiega bus…i wisus toosus pobishki…Naujieji nerealus…
beje,mindze,kazhkuriam tuse per naujus machiau tawe toki uzhsimiegojusi…Cha cha