na, moraliai subrende

Labas Esu, irgi senai matyta, as kaip ir pasiilgau…
Sia tema jau laikas pervadinti i senu pazistomu pasimatyma Cha cha
Tik va brolaus Eixo truksta …

Sveikas Andresito,
is tikruju,jauciuosi,kaip pazistamu rately Šypsena
Gal kada visi vel susibegsim meete…Gerai

keista, siandien pamislynau kur pradingo esuŠypsena pasigedau JAZ, Fikuso, Eixo, a jie dar gyvi…

turiu ziniu, kad JAZ ant dienu pargrizo is keliones taipogi kaip ir tamsta, manau apsirodys …

Na ka chebryte? Šypsena Jauciu, kad reikalas i vakara Mirkt Itariu link meet’oKietas

Su pagarba ***šnosparnis

Meet`as? Kur? Kada? Cha cha Aš irgi noriu! Gal šį kartą ir aš galėsiu sudalyvaut? Aš nekaltas

Sveiki visi senieji ir naujieji bangieciai,

kaip netycia uzklydau ir isvydau nuostabiosisos alyvos braiza su visomis pasokusiomis diskusijomis. Kaip malionu matyti senus pazystamusCha cha

Nuo siandien Nemencines gyventojai gers labai svaru vandeni - as jiems pavydziu.

Cia aisku ne i tema.
Siandien as didziuojuosi savimi, nes sugebejau savarankiskai suformatuoti ir perinstaliuoti savo kompa su visu draiveriu perinstaliavimu (okiek nervu reikejo - nes instaliaciniu diskeciu per pastaruosius metus prisikaupe du sprindziai) taigi po sekmingu dvieju vakaru darbo as vel inete ir galiu bendrauti Cha chaCha chaCha cha

Gal but ir neblogai suseit & susgert 2 alyva, indree, andresito, & many many others…

dafai kt.savaitgaly - kur gamtoj, netoli sostines, pusus paunksmej…

nu koroce myliu jumi visisus

JAZ

mylekim gamta ir neuzterskim jos tusais Šypsena

vajetau, kaip ciotka…JAZ’ai, zolatca majoCha chaMirktnepaisant to, kad jau nuo balandzio pradzios greblys stovi kampe iremtas ir laukia JAZ’o fazendos zemes, sutinku suslakti gamtoj…Bozhe, lakiu su sesula derinti laika, vieta, diedu skaiciu, kuo jusu daugiau, tuo mums senmergems geriau, moterys pageidaujamos, bet bukime nuosirdus ir teisingi, kuo maziau konkurenciu tuo geriau mums su sesulaCha chaCha chaCha cha bozhe, kaip ciotka, net akyse prasviesejo, visi girtuokliai vel vienijasiCha chaCha chaCha cha Andresito, nzn ku ty kas kur siuntinejo, alia as tavo tilipono neturiu, gal atsiustum ar kaMirkt

niekur sesul nelek, as jau cia, uzuodziau … Cha cha Fuscus, Jaz kaip malioniu jumi matyt… bijau labai bijau garsiai reikst jausmus, nes mane seka, vienzo apsitariam, apsitariam ir … Andresito as tavo numeroka turiu

Sveikas JAZ. Aciu uz priveta. Pasirodyk eteryje nors kartais.

Tai kaip matau sukis kaip nori, bet meetas busŠypsena Laaabai malionu, bo jau kazkaip senai nesimatem, jau kaip ir laikas.

Su pagarba ***šnosparnis

Dabar pasakysiu visa teisybe. Puse metu Bangoj nebuvau ir ka randu grizes, ogi bardaka.Visa valanda skaiciau cia visokiu proto bokstu pasisakymus ir nieko nesupratau.Ankstesne Banga buvo geresne, o dabar ziuriu, nei vieno padoraus zmogaus nebeliko, visi issilakste. Ir gerai padare.Bardakas ir tiek.BARDAKAS.

Nenusiminkit bičiuliai Mirkt
Visiems iš pradžių šokas buvo , ir mes apverkėme senąją Bangą.
Bet gyvenimas eina , o Banga tobulėja.
Greitai priprasite Cha cha Gėlės

Ot idomu… O kur gi MAN zinute dingo?Aš nekaltas Ar buvo moderuojama, ar pats istryne?Kietas

Su pagarba ***šnosparnis

boba cia suorganizavo Cha cha

2 man Kad mano akims tavo zinutes kaip ir nelieciamumo statusa turincios atrodo Aš nekaltas

Supratau kad as ne vienas karys lauke, tai koroce delo dvigaetsia k veceru Piatnycy. Kaip manot moteriskes palaikys mano gilia minty? Cha cha Jei nelis, noretau kur gamtos priglobstyje, romantiskame miskelyje Cha chaCha chaCha cha

nu to as kak vsegdaCha cha a su ta gamta prabliemu nebus, tipo vieni gers kiti negers ir tirly pirlyCha cha as tai su jumi nors ir Kariotiskiu savartyne butelaiti islenkciauCha cha kaip sakama, svarbiausia kas, ogi pshyjemna kompanijaCha chaCha chaMirkt

as matai mislynau, kad jei sesules mano nebus, tai atmeniajetsa, bet tadu taves veliau nebus…nzn, as tai kaip visada uz ir diedam paskambyti visiems seniems pijokams galiu, bo per klaida visu juju koordinates turiuCha cha tik nutariame kelintu ir kur, tai ir nauja tema skelbiam…a ten link kriokliu galima su visuomeniniu?Apakęs
va, prisiminiau, galima juk prie Zaliuju i ta saslycna, ten ir netoli nuo stoteles aiti, jeigu kaCha cha