na ir ko mes ce renkames?

Na kaip čia susakius… Nekaltas Ateini pablevyzgoji, kartais išsilieji Girtas, pasirieji, kartais susitinki su kuo in real, po to bendrauji (arba ne Cha cha) toliau… Ai, ką čia bekalbėt - pati pamatysi… Tik žinau viena - ne dėl perlų čia, nes jų par man jau tiek, kad galėčiau mergičkom karoliukų privert Gėlė Po teisybei, aš dažniausiai prie pc kelis darbus dirbu, tad avily dar ir medutį pakopinėju Niam niam Cha cha

Ant prikolo Mirkt

Paknisti ir pasiknisti proto, ish esmes =]]

Mėta > o kaip tapkutes su kutosiukais? a? Nekaltas

Nuo pirmadienio iki penktadienio NĖ LAŠO Girtas

apie seseles pasneket Juokiasi

dedulia , kaip aš jas pamiršau Apakęs O taip, dėl jų taipogi. Ir dar dėl teliponų Angelas

Pirma ismok rasyt mazvaike poto klausimus uzdavinek Piktas

man tai laiko praleidimo vieta, ir siaip galiu susipazint su idomiais zmonemis Nekaltas bet man atrodo tokiu temu jau buvo…

cia netgi svarbiausi dalykai! Taip

vat dar kelionė in Egiptų irgi sakyč neblogas dalykas. Ai ką čia “neblogas” - iš vis geriau už visus tuo karolius, baronkas, kutosikus ir kitą chernią Taip

kaip jau pasakysi… Mirkt

o gal netyčiom nugirdai kur jie planuoja mus šiemet išsiųst? Nekaltas

Kambodza… Pavargęs

Man tai cia naujas dalykas kol atsibos Pavargęs.Prastumiu laika po darbo, visvien telikas neidomus, geriau muzika ir internetas… Tūsas

Tikra dienorasti i sasiuvini gali rasyt taj kam tepliot interneta? man asmeniskai cia sawotiska sawiraiskos forma, padeda atsikratyt blogos nuotaikos. Galu gale laiswajkis.

Kia parasysi koki 1000 zinuciu, pasidarys aiskiau Taip

a nu vis nauja akcija-atrakcija Taip

kaip cia pasakius… Nekaltas

a bbz Pavargęs