na ir kiek parasot SMS zinučių per mėnesį ???

Tik apie 1000Mirkt

is telefo 200-300 SMS
is kompo kokis 30 SMS Nekaltas

Tikrai gan mazai ~25

kai omnitelyj kainavo 10ct uz sms ir buvau gan idomiu zmoniu susirades per sms tai parasydavau 200-300 per menesi… taciau kai pabrango sms`ai tai vos ~15 ishsiunciu… ir tai didzioji dalis tai sveikinimas kokia nors proga pvz su zolinem visus svejkinau tai gal kokia 10 ishsiunciau ant karto… o tiem kas tuukstanciais parasot tai kaip telefono klava atlaiko kokius telefonus turit ir ar daznai keiciat?

Gal kas virsh 10000 issiuntet?
PasigirkitLaimingas
Teveliai ausu nenupleshe saskaitas pamate??:-o

as tai kaip uzeina po 80 i diena o kaip tingiu tai kokias 20 o i menesi tai irgi ivairei
Labas

mano rekordas apie 1400 per menesi!su extra e’sms planu!mazdaug 150lt per menesi isejdawo,bewejk neskambinu is omnio tam t2 korta turiu.o sejp widutiniskaj po 400 sms per men.

Vidutiniskai apie 170-180 o rekordas apie 300 (didziaja dali rasau per kompa)Cha cha

hmz ash tikrai daugiau… vien zinutes pas mane apie 40 lt sudaro Šypsena kitas 50 lt skambuciai Cha cha

I men. vidutiniskai 200-250 SMS

zinau tik tiek,kad per metus issiunciau 7040 sMs’u Mirkt

Aha aš tai va tik 1500000000 Drovus Žiemą bus daugiau…

palyginu su djay tai nedauk apie 500

Nu kai turejau tuos ****us pildyk ir t.t tai parasydavau 40-50 odabar tai dejau ant sms ir mieliau skambinu…Nors balsa isgirsti…

palyginu su djay tai nedauk apie 500

Pas mane LABAS,SMS-19ct.Ne vasara per menesi issiunciu 250-300 mokamu sms’u is telefono ir tik apie 40 is PC,nes chatoj neturiu kompo.Uztai NOKIA 3510i man kompa atstoja.Kol kas…

As tai nzn pats kiek siunciu saskaita is tele2 pastoviai 200 LT Šypsena o vien sms siunciu

nu as apie 200-300 sms’u parasau is l.a.b.a.s, uz tai beveik simta dar gaunu nemokamai Cha cha

cia turbut einat kas didesni skaiciu parasysit…

Pakankamaj…Nekaltas
shape apie kokiaz 50 o kartajz ir dawgiaw, arba mazhiaw Cha cha