Na ir kaip jums naujas 5 serijos BMW ?

del varikliu tai is pradziu bus 3: 520i(170AG),530i(231AG) ir 530d(218AG TURBO DYZELIS)

Pasiskaityk taisykles… drapstymasis purvais, neturint konkrečių faktų paremti savo teiginius, nėra korektiškas bendravimas…

Dizaineriai issisemia- pamazu ima lipdyt visokius neaiskios paskirties atsikisimus-uzlenkimus-isgrauzimus, kurie neturi suprantamos prasmes, taip komplikuodami vieninga dizaino supratima. Kas perdaug- nesveika. Tiesa, tai liecia ne tik si modeli- jau antra desimtmeti dizainas eina daugiausiai prastyn… Paskutines tikrai zavios masinos sukonstruotos dar pries man gimstant. Deja.

Gyvai dar geriau atrodoTaip

priekis Z3 priena Nekaltas tik aisku masyvesnis, galas, kaip kazhkas jau ir miniejo pas 7-ta panasus eina

matysim, lygtais nuo liepos prades leisti

na nzn, man asmenishkai visai kul atrodo…
be to koks bemvuose originalumas turi buti? chia tau ne kokia japashke kur be tradiciju viskas eina. juk bemvu linijos nuo senai jau tokios, lygtais nuo pirmo trechiuko…? Šypsena

tikiuos ponas moderatorius Foxas neuzhrakins temos, vien del to kad ji truputi senesne Šypsena

whtafck?

man tai nelabai grazus pasirode.

pimp… daro per 7.1 sekŠypsenaturebo legacy iki 100 7 sek, 4wd, o cia dyzelis tokio pat galingumoNekaltas pezalai bledPiktasmnelagiai tie BMWPiktas
Jau seniau buvo bajeris rode naja X5 4.6 isGerai 350 agGerai 6.5 sek iki 100, o maximalus 240 km/h… Ir snaj rusaj paeme ir 0-100 buvo 7.8 sek, o maximalus 216 km/h, tej vo tau ir tikekPiktas

Minėtos tipiško dizaino tendencijos ir suteikia šiam petiorui originalumo - juk dar tokio nebuvo! Linijos kiek primena patį mažiausią Lexus, bet tikrai nėra jokių kopijavimo ženklų. Peršasi mintis, kad šis BMW orientuotas į štatų rinką, suamerikonintas…
Kitas momentas - dėl konkurencijos. Jau bl nauja visų išgirta MB E-klasė koks š.ū.d.ų pyragas - šitas bembas dvylika su puse karto geriau atrodo! Jei USA citizens’ai panašiai galvos - BMW bus priekyje.

P.S. Labai jau kažkaip sau nebūdingai tendencingai pozityviai išgyriau BMW automobilį…Cha cha

Dar nelabai turiu nuomones kol nepamaciau gyvos Apakęs
Bet del interjero tai nusivyles, vel gi panele nera asimetrishka ir nepasukta i vairuotoja Ne Tai ash suprasciau 7uke, bet 5ukas jau yra daugiau drive car…

Panelės niekada nebuvo stiprioji BMW pusė… mano nuomone.
Pastebėjimas - kuo brangesnė mašina, tuo š.ū.d.i.n.i.a.u atrodo panelė, kad ir kokios stebuklingai kokybiškos medžiagos ir pribumbasai būtų naudojami - nu negražu ir tiek.

Geras, bet mane labiau traukia 7 BMW, ten tai aparatas. Laivas.

na paneles negali kurti ypatingai issiskiriancios, nes 5 serija taiko ir platu vartotoju segmenta- nuo pasiturincio jaunimo iki pensininku, todel skonis turi buti kazkoks kompromisas. Dizaineriai tikrai gali sukurti kazka originalesnio, taciau to nedaro specialiai. Tam yra studijuojamas ir vartotoju pasitenkinimas, ir mados tendencijos, ir daug daug kitu brangiai kainuojanciu elementu. Tikiu, kad jei galutiniame kompromise buvo prieita butent tokios isvados, ji buvo pasverta ir samoningai pasirinkta. Taciau vis tiek kol kas foto man nekelia susizavejimo suksniu… kaip ir niekada nekeldavo BMW.

ytariu kad puse pamate ji gatveje gyvai issiziosit ir sakysit o koks aparatasŠypsena kai pirma karta pamaciau foto tai gan keistokai atrode bet daba visai px bet va varikliai bis zjb m5 500 arkliu ir sitas motaras eis 6bmw. ps bmw vistiek geriau uz mersus

Siaip esu BMW fanas,bet jauciu,kad greit tokiu nebebusiu…Su tokiais "sedevrais" BMW toli nenukeliaus