na ir bobos...

Tai kas, kad šoka Šypsena, gal jos l. Gražiai ir be papų šoka ???

Nei vieno karto nebuvau striptizo klube. Ir papu nemaciau. Ne Žliumbia

Na jau na jau, tai gal kunigu zadi but?

Na jau na jau, tai gal kunigu zadi but? Nu ne, kunigu nezadu but. Bet papu nemaciau. Gal kas parodys? Cha chaTada busiu kietas Kietas

Jeigu kazkuriai per mazai dave - tai nereik striptizo sokt. Gal but tai tos mergina asmenine tragedija (arba asmeninis poxuizmas), bet ziurovams tai visiskai nerupi: jiems reikia normalios figuros, nes uz tai jie moka pinigus, nors ir netiesiogiai.

ku jau ne. vyrai sudetingi padarai - vieni pamyletu 150 kg moteraite, kiti bepape, kiti didziasikne, trecius jaudina koju pirstukai ir t.t. taip kad patylekit - jei visiems ji butu nepriimtina, jau senai ten nebesoktu…

negi gaila - tegul šoka Girtas dėl spalvų ir skonio nesiginčijama, tuo labiau kai ginčijasi Vyras su Moteris dėl striptizo šokėjos ar šokėjo.

Man tai dzin … lish by plikos Moteris shoka Mirkt

bet jau cia tai teisybiu teisybe yra. SKAITYK GERBIAMA TEMOS AUTORE IR GEDYKIS SAVO TEMOS

va geriausiai…ir dar naxaliavu… Juokiasi

Gerai, kad nemaciau ir matyti nenoriu Ne Nekaltas

o kas uzdraus jai sokti striptiza jei jai tai patinka? negi visur turi buti tie dideli tesmenys arba silikonas? o kas del ziurovu tai nekalbek apie visus, yra kuriems tai patinka, kuriems tai mazai rupi ir daugiau ziuri i pati soki, o ne i papus isispigine seilejas. bendras vaizdas turi buti, o ne tik dideles krutines.

…dabar visos Moterispas kurias vietoj papų spuogai-susiparino… …zjbys… Girtas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ten visokiu yra- nereikia cia pasaku sekti!!! Cha chaper vakara ten ju min 10 soka skirtingu- ir storu, ir lieknu, ir vidutiniu, ir su papais ivairiausiais!!! Mirkt

dabar visos spuoguotos turetu ir ant taves uzsisokti aiskindamos kad taip nera. o ar galeciau tau naturoje parodyti kad taip nera Flirtas plz Myliu

Nesuprantu, kas cia paskutiniu metu per problemos del papu kyla…Kam dave , kam nedave. Nezinau, kiek as buvau Lithuanian Club - kaip tik pasirode ,kad storos soka Nekaltas.Bet ten tos sokejos keiciasi labai daznai. Mano nuomone - seksualumas - tai toli grazu ne papu dydis. Asmeniskai teko buti uzdaruose vakareliuose, kur smulkutes panikes taip uzvesdavo vyrus, kad ohoho. Taip

Apakęsnezinau,nebuvau tame klube,o man striptyzas nelabai…natural produkt Gerai Cha cha,o taip tas pats kas medu Niam niamper stykla Veee

hm… kai dievulis dalino taktiskuma ir humora tu buvai kazkur labai labai toli…

Jam neteko