N-7... Kas cia per nesamone?

o tai velniava, nebegalėsiu savo mėgstamo multiko žiūrėt… Žliumbia

Cha chaCha chaCha cha

pritariu 100% Taip Gerai
Taip ir turi but.
Dar augantys waikai o jau pamato juos supanti smurta, sexa ir panasiai. Auga ir galwoja, kad tai normalu, tai iprasta, ir patys taip elgiasi, todel automatiskai padaugeja ir maniaku, chuliganu… Nežinau

gerai nes tie kartais kai pavaro tej reik i renimacija
nors man nebuwo bet wistiekAngelas

lygtais is to bus naudos… budamas 10 as net S zenklo nepaisiauApakęsCha cha palaukdavau kol motina iseis i svecius ar kur nors kitur, sulaukdavau tam tikros valandos, isijungdavau telika ir…PavargęsCha cha

[quote]iskrypelis
[/quote]

ir kejstaj atrosoTaip

as sian tik pamaciauTaipnieko nesupratauCha cha

ajaja nesamone rimtai Šypsena

nemaciau dar tokio bajerio…

…jo…nesamoniu prisigalvoja…

Girtas

siandien ziurejau Tv ir matau N-7 tai net juoktis pradejau Juokiasi

aj nesamone…tuoj apskritai prades visi bijoti vienas kito…

aaa…rode per lnk teijsmo reklama irgi uzdejo zenkla N-7NekaltasJuokiasi juokinga… kzkokia surezisuota laijda ir kad kzkokie bomzaij ateijtu ir pasipeektu jiem sumoka po koki 20lt taij ar ishvis reijkia ja rodeeti ir dar drausti ziureti…apskritaij kzkokia nesamoninga jinaij…Veee

uzaugau su terminatorium ir rembo… ir nieko nepasidare man Šypsena

as matciauw…kad net ant laidoz TEISMAS uzdejio sitioki znekliukia N-7 lebaij zwengiauw…nu niekio ca baijsauwz… tipio joo kas paisys…negu joos eziooredawiot N-14 niors jums dar tik 12JuokiasiJuokiasiCha chaLaimingasFlirtasLiežuvis

niesaaaamone kzkJuokiasiJuokiasiBlogai N-7 niooo joCha cha

bl… nesamone wisiska…

ce wisaj normalus daleekas…noriu apsaugoti mazesniu i fsio…nerejkia ce jiems trukdyti.,.bet wisgi tie maziukaj nieko juk nesupranta…Šypsena niuz wa…

Pamačiau aš vieną kart ekrano kamputyje N-7 ir taip juoktis pradėjau. Siaubas. Nežmoniškai juokingai atrodė.;D

Nieko nieko… tuoj gal kokiu N-2 arba N-60 sulauxim Cha cha

niu gal ir tejsingai… Cha cha