mysle

aisku tai ne grybai ant salietros auginti, ne dogai ir burgeriai is nezinia ko, bet ju nereklamuoja apie juos erskeciu pauksciuoe rase … dabar geriau beliasas balandos skonio-putiovas maistas - is beliasu surenki kaciuka gauni nauja beliasa

jauciu pachas geras turejo but Baisus

Omaras Cha cha.

maistas ne pa pacanski? Juokiasi

turiu Sara nuvilti sitie organai liauku kvapo neturi deja, jie tik buozgalvius gamina… tai ten nei kvapo nei skonio ner kuris erzintu ar izeistu.

Vien tas faktas, kad valgai kazkieno kiausus truputi zeidzia Cha cha

vien fak tas kad edi kieno tai desra irgi nervina, net nezinai kas ten buvo

nu kui znajec, gal isdrysciau praryt,o jai skanu tai ir visa lekste su 50 Taip

as sita patiekala isdrystu ragauti tik skerstuviu proga, nes kitaip jo negausi, o 50g reikia pries ragavima-ant drasos Šypsena

Ką žinau, visgi kiaušai, 50 man tikrai nebeužtektų Cha chaNors, kaip kažkas jau rašė, tuose čeburekuose ir t.t. galima ne tik kačiuką surinkti, bet ir visokių kitokių gyvūnėlių, visas asortimentas randamas ant kelio kuo puikiausiai tinka Cha cha

daug man žinomų veterinorių pautus pasiimdavo po kastracijos ir sakydavo kad suvalgys su malonumu man skambėjo baisiai kol buvau paauglys o dabar nieko tame nematau nors ir neragavęs bet ragavusių žinau ne mažai ir visų iki vieno atsiliepimai vienodi Taip sako kad labai normali Niam niam kūda mėsytė be jokių gyslų ir panašių dalykų Taip