Myliu-sakote net gi tada kaj to nejauciate?

matai kaip tau ch.u.jovai Liūdnas

vat cia tai teisybe Nekaltas

Apakęsas myledamas labai retai sakau MYLIU ,kad neiprastuCha cha

visai ne… manau atvirksciai… na nebent tai gyvenimo meile Kietas

siulau mest ta savo kvaila drauga… Kietas ir labai greitai… KietasKietas

Šypsenamesk ir viskas,o tai susinervinus dar uzbirbinsiCha cha

Nesišvaistau šitais žodžiais. Kai esu tikra, tada ir sakau…

Anksciau man teko susidurti su daugeliu vaikinu, kurie zodziu “myliu” tik svaistes - pati net buvau to auka. Zinau, kaip skaudu tam, kam meluojamaNežinau, todel dabar man sis zodis yra ypatingas ir yra tik 1 zmogus pasaulyje kam tikrai neabejodama galiu ji sakyti…Myliu

O ash tikrai zhinau, kad myliu alu Alus Bučkis, bet negi su bokalu shnekesi. Todel geriu ir tyliu.

kartais tenka pasakyti del tam tikru priezasciu, taciau be jausmoŠypsena pati girdziu labai daznai, taciau tai man jokiu emociju nekeliaŠypsena lyg tas pats, lyg kas pasakytu “labas, kavos?” zinau, kad tai blogai, bet taip reikiaŠypsena

Eee… Esu pasakius ne per seniausiai Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nors ish tiesu tai pati nesuprantu, myliu ar ne Nustebęs

kokie mes kieti Kietas

o cia kietumas? man kartais net liudna daros, kai pagalvoji, kad tokiais zodziais svaistausi ir, kad kiti lygiai taip pat be jausmu sako.

nu cia ziurint kokioje situacijoje… jei draugauji dvi dienas ir sakai kad myli, tai vadinas nekas. nushaut ir uzkast. Bet sheip jei sakai grinai ant bajerio kad myli, tai cia nieko blogo, jei tas kam tu sakai supranta ka tu turi omeny Kietas

nu zodziu supratai ka norejau pasakyt? Kietas kazkoke netaip suformuluota cia tema…

tarkim, anyway, nesigilinam i tai ka kam sakauŠypsena as tik pasakiau kaip yra pas maneŠypsena o kuo as daugiau galvoju, tuo labiau sazine griauzia

butent! mastymas, galvojimas ir yra didziausia zmogaus blogybe! Su juo zmones ir isivaro visokias depresijas, fobijas ir t.t… Kietas paskaityk knyga ‘11 minuciu’ tau patix Kietas

Na jei vaikinas sako ,kad mane myli ,o ash jam nieko nejauciu ,tai nieko nesakau,tada taip staigiai keiciu tema,o jei jau labai ikyrus ir dar karta paklausia ,tai sakau ,kaip yra is tikruju,nes niekada nemeluociau tokiu dalyku…jam geriau zinoti tiesa…reikia zmogui sakyti kaip viskas yra is tikruju(juk kiekvienas esame verti tiesos)…

Cha chaCha chaCha cha

niekada to nesakau. kai to nejauciu, o savo mylimai mergytei kasdien beveik Myliu

zodis “myliu” yra ne betkoks zodis kad ji sakytume bet kada ir bet kur…as sjau 5menesius sita zodi sakau vienam vienibteliam,o anksciau niekam to nesakiau nors jei ir sakiau vadinasi nejutau nes sitas jausmas yra tikras…dar myliu tev us ir t.tCha cha