Mylimiems klaipedieciams...

Kietas VAkarais jau buna saltaMirkt

jo hebryte ,jei atshaltu ar lytu ,tai i vidu uzeisit …bet manes ten nebus Šypsena
faina su jumis pabendrauti buvo GeraiŠypsenaŠypsenaŠypsena

Niu nebus shalta, gi tiek berniuku turim Šypsena
Ech kaip as jusu pasiilgau…

blemba ,buciau zydrasis berniukas ,nepraleisciau progos Cha chaCha chaCha cha

ka manot apie kurpius?

Kurpiai nera blogai, bet gal pirmiau susirenkam ryt prie Danes ir aptarsim, kur meetinsimes veliau

blemba,gaila ,kad Vilniuj nera Danes Liūdna
NEO ,tu cia teisingai pasakei Gerai visi normalus tusai taip ir buna. Susirenka kazkur , pageria alaus ir eina linksmintis toliau Gerai

Nenoriu nuvilti…,bet jau nemažna-dėdė policininkas nubaus…Aš nekaltas Na,nebent jei butelka maišelyje(pvz.,McDonaldo).Cha chaCha cha

RAMIAI ŽMOGELI,NEREIKS MUMI mCDONALDO-AŠ ESU VISOS SPEC. TARNYBOS IŠ KARTO 010203Cha cha

dane tai ilgha upge (paliginus Cha cha) o konkreciau negalima butu,plz Šypsena
nes as tik pirma karta ateisiu, dar nesu buves.

Baik man verkšlenti, tai Danės nėr, tai tavęs Klaipėde nėr, tai dar ko nors trūksta, tai baro tualetą užrakino…
Žinai Lietuvių liaudies patarlę-Blogam šokėjuoi ir ki/au/šiai. maišo?
Tai galiu perfrazuoti Aš nekaltas gal geriau nedarysiu toCha cha

niugi rasiau ankstesnej zinutej
eini prie Danes, tik ne prie meridiano, o priesais, kitoje danes krantines puseje rytoj 19.00

tu geriau perfrazuok, bo ir sito jis gali nesuprasti Cha cha

Tai kad i tep esu ramus,kaip jūrų liūtas.Aš nekaltas
Boženki…ApakęsApakęs A tai čia kaip?..Maž,i dirbtinį kvėpavimą darot?..ApakęsApakęs
I gardelius Mėmelis padaro,kad pijokėliai savo Alus galėtų atsnešt…Apakęs Gyvena gi tie pajūriečiai…Aš nekaltas

O kaip Senamiescio baras? Baznyciu gatvej…

Ji yra paciame senamiestyje, ten uz Neptuno. Toks kiemas, ten dar architektai sedi 3 aukste. Ten yra uzdaras kiemas. Iejimas lygtais is Didziojo vandens gatves

Bicas39: tai gal pradzioj vistiek prie Danes, o po to mane, vista, ir kitus nuvesi a Aš nekaltas

Ok, as dar ten pasistengsiu uzsokti, paziuresiu kaip atrodo

JAunimas,ramiai, 18.00(gerai butu kad velintumetes kuo maziau)susirenkame Siapus Danes,(muzikinio teatro puseje) Kur stovi zali Kalnapilio aptvareliaiCha cha
Senamiestis brangokokas baras,tiesa visai neblogasŠypsena

Tai velgi apsispreskim 18:00 ar 19:00 … Aš nekaltas