Mylene Farmer

Nuo 54 iki 132 eurų. Pirma kategorija - stovimi prie scenos - po 54 eurus. Antra, trečia, ketvirta kategorijos - sėdimi, analogiškai po: 69,95,132 eurus. Taigi turime naujienų (kažkur savaitės senumo): Koncertinis turnė 2006 metų sausio mėnesį (sausio 13 - sausio 29 dienomis) Paryžiuje, Bercy arenoje (atrodo 13 koncertų). Bloga naujiena: per dvi dienas (gruodžio 17/18) išpirkti beveik visi antros ir trečios kategorijos bilietai (po 69 ir 95 eurus) į visus trylika koncertų. Ką tik tikrinau - visi bilietai išpirkti į 4 koncertus iš 13. Klausimas: kiek galima tempti nenusipirkus bilietų (atsiuntimas kainuos 10 eurų į Lietuvą registruotu laišku - jei teisingai supratau)? Reiks kuo greičiau išsiimti virtualią mokėjimo kortelę ŠypsenaBent du žmogeliai (aš ir mano pažįstamas) tikrai norėtų važiuoti. Kas dar norėtų prisijungti??? Reiktų paskubėti dėl bilietų ŠypsenaKoncertai 2006 sausį: 13 (penktadienis) - bilietų jau nebėra 14 (šeštadienis) - bilietų jau nebėra 15 (sekmadienis), 17 (antradienis), 18 (trečiadienis), 20 (penktadienis), 21 (šeštadienis) - bilietų jau nebėra, 22 (sekmadienis), 24 (antradienis), 25 (trečiadienis), 27 (penktadienis), 28 (šeštadienis) - bilietų jau nebėra, 29 (sekmadienis). Kurią dieną renkamės? Naujienos dėl albumo: Albumas pavadinimu “Avant que l’ombre…” pasirodys 2005 kovo viduryje, pirmas singlas iš jo (pavadinimu “Aime” Mirkt - 2005 sausio 20-tą. Šaltiniai: [1] mylene.net [2] mylenefarmer.skynetblogs.be [3] mfarmer.com [4] mylenefarmerbercy2006.com [čia kaip supratau nakvynės rezervavimas???] [5] ticketnet.fr/shop/fr/manif.asp?idtier=1983911&idmanif=7 3965 [pirkti bilietus, priima banko čekį, Visa, MasterCard ir dar kažkurią kortelę]

Važiuojam? Šypsena

Koky banka apiplesht, ak nuvaziuoti pas mylene?;/ Shiaip turetu buti nerealus show, kaip ir buvusieji jos tutrne, na manau bus galima parsisiusti su e-mule, kaip tai padariau su kitais jos turne Šypsenabet va efektas netox, kai ziuri per tv, o vat jai butum gyvaij…

Tai gal banko plėšti nereiks. Paskaičiuojam: Bilietai 54 eurai + 10 eurų už atsiuntimą = 64 eurai ~= 221 litas Iki Rygos autiku, iš ten Ryanair lėktuvu iki Stokholmo, iš ten Ryanair lėktuvu iki Paryžiaus - į abu galus išeitų manau už 400lt prasukti (iš anksto perkant). Dar nakvynė Paryžiuje (atrodo galima gauti už 20-30 eurų parai) (+ plius Stokhome, jei skrydžio laikai nepatogūs būtų). Alternatyva: autikas iki Paryžiaus (atrodo dabar kainuoja 400lt į vieną pusę - dvigubai brangiau nei lėktuvu gautųsi). 221lt (bilietai) + 400lt (kelionė) + 200lt (dvi nakvynės) - į 800lt sutelpam LaimingasAišku, čia apytiksliai paskaičiavimai Mirkt

man labai patiko jos daina su sealu Taip

Nėra norinčių? Ar sausis netinkamas mėnuo, nes sesija? Nežinau

Atnaujinta: per 48h parduota 40000 bilietų, bilietų pardavimo greičiu (Bercy arenai?) aplenktos visos kitos žvaigždės, tuo tarpu ir Madonna. Iš viso šiam momentui jau parduoda 50000 bilietų, liko tik trečdalis laisvų vietų… Nežinau

Bl… būtų gerai nuvarius - tik neaišku, ar gyvi būsim 2006-aisiais… Nekaltas Nekaltas Nekaltas Gal kokiam penktadienio koncertui ir reiktų bilietus paimt… Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Beje, pačiupau jos klipų DVD… Gerai Gerai Gerai Gerai Gerai

Sklinda gandai, kad 2006 metų turnė bus paskutinis… Žliumbia Liūdnas

myliu ja Myliu labai patinka + mano tecio megstamiausia dainininke

Na tai niekas nenori važiuoti į Mylene koncertą ? Nenorit, nereikia Laimingas

Gerai man tinka,parsitempiau beveik viska ka ji pridainavo Taip

gerai visai

Noriu, ale babkiu neturu, ka daryt, o sponsorio nerandu, gal tu pabusi?

Is kur girdejai? beje, ji sako dainuojanti tik del to,kad tai jai patinka, o pati yra didi kazkokia tai te verslinininke milijoniere, dainavimas hobis…o per ji tokia slove… ech dievinu Mylene…

Deja, ne Juokiasi

Skaičiau kažkuriame www puslapyje. Verslininkė? Negirdėjau to. Reiks po pusės metų pasidomėti labiau.

kode tik po puses?

gal ir nieko kartais paklausyt Šypsenabet ne gerbeja Mirkt