My Chemical Romance

Helena- forever, ypac klipas,per kuri imanoma nuosirdziai issiverkti(isbandyta) Taip nuostabios dainos, nerealus dainu zodziai, atitinkantys mano (kartais) nuotaikaCha cha vis delto nuostabi grupe jie!!! siuo metu nenustoju klausytis “cancer”- labai labai labai grazi dainaMirkt

o ash dabar klausaus ju antro albumoNekaltas aaaaa…kaip grazhuDrovus

man patiko ju famous last words klipas!!!TaipTaipTaipTaipTaipNekaltasDrovus(
v)DrovusJuokiasiJuokiasiCha chaCha chaCha cha

man patiko ju famous last words klipas!!!TaipTaipTaipTaipTaipTaipKlastaKlastaJuokiasiJuokiasiJuokiasiLinksmybės(h
)Cha chaCha chaJuokiasiDrovusDrovus

P.S. atsisiuntineju senesnias dainas… jetau, labiausiai “sujaudino” daina- demolition lovers… LaaaBaaaI grazi, jei galit tai patariu atsisiust Mirkt NUOSTABIVau!

zhenau man ta daina irgi grazhi ir patinka!!!Cha chaJuokiasiJuokiasiTaipTaipTaip

3 vietoj iš pačių pačiausių;}

http://www.youtube.com/watch?v=yTTZKqyhIUQ

Vienas is gejiskiausiu video koky yra tekia matyti.

aha pritariuTaip shitas pats grazhiausias ish ju klipu…nauji mano manymu ne tokie geri…Nekaltas

Pamačiau: http://www.youtube.com/watch?v=QjA5faZF1A8
NUROVĖ STOGĄ pirmą kartą (čia kaip atskaitos taškas Cha cha ).
Po to netyčia atradau: 05-my_chemical_romance-welcome_to_the_black_parade.mp3
NUROVĖ STOGĄ antrą kartą.
Paklausiau dar daugiau My Chemical Romance…
Its AWSOME ! (TREČIĄ KARTĄ NUROVĖ STOGĄ..) ... <ir taip rauna tą stogą kiekvieną kartą kai kiek garsiau pasileidžiu My Chemical Romance ar bet ką - svarbu, kad Punk Rockas-Rock`as Laimingas )>

Faktas vienas - nuo užvakar parduodu savo gitarą ( http://images.bite.lt/banga/files/content/200607/44b411c714547.jpg ). Parduodu, nes supratau, kad su šita taip kaip norėčiau grot nepasigros Laimingas

Gera grupe.

TelePuziZ, nelabai jie punk rockas Nekaltas Beje dabartinė jų muzika visiškas nuvalkiotas pop-rockas ir velniop man ant jų. Visiškai netoleruoju jų tokio per daug drąsaus posukio lyst į šikną MTV ir panašėt su Tokio Hotel’iais visokiais. Klausau tik senesnės muzikos. Ai ar beje jie ir nebuvo niekada punk rockas, juos interesavo emocore (: Karoč visokios darželinukės pamėgo juos tai siaubas.

a čia anie čiuvakai dėl kurių visi ėmo pjaustos? Ne

net neeeeeeeeeeeee…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaKlastaKlasta bet jei labai nori tai galima ir per juos bet nesiulau…TaipTaipTaipTaipValioValioValioJuokiasiJuokiasiJuokiasiCha chaDrovusDrovus

my chemical romance pati geriausia daina yra , welcome to the black parade’’, Gerai
myliu tą dainą ŠirdisGėlėFlirtasDrovusCha cha

na man tai irgi senesnės labiau prie širdies, bet naujų irgi karts nuo karto paklausau Nekaltas

punkrockas? hahhahha
emocore? irgi hahaha
Nors labai mazai girdejau, bet ta ka girdejau tai tik mainstreamu galiu yvardint.

ash ne emo ir ranku nesipjaustau…bijau kraujoNežinau, bet klausauCha cha

unreal grupe ziawriai fajna…MyliuMyliuMyliuMyliu

Super. Myl.
Gal kas norit draugaut per one, MCR fanai? <A HREF=“mailtoKanda[email protected]”>[email protected] Labas
Iš kur jūs gaunat MCR CD arba DVD?? Internetu siųstis gan brangu, o kuriose muzikos parduotuvėse galima tai rasti?