Muzikos Klubo Pagrindinių Temų Sąrašas

tą nuorodą man atidarė jei ką… dėl skraiduolės tai gal kada ir bus…

manau butu galima padaryti tema-skaidruole. daugeliui naujoku (ir nebutinai) padetu toks susistemintu temu sarasas gaudytis greiciau klube.

Siūlyčiau palikti 2-3 skraiduoles ir tuom apsiriboti, viena iš jų tegul būna ši tema, o kitos tegul kaip Dievas duos Cha cha

dėkui kad užkėlėt, manau taip bus visiems geriau. na ir jei pastebėsit kokių trūkumų ar norėsit ką pasiūlyt - man į privatą žinutę. o aš lekiu koncertuot.

O kodėl tarp muzikos stilių nėra Industrial ? [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/315295.18 1-=(1604330268](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/315295.181-=(1604330268)

-------------------- bet lygtai kazkada buvo sitam stiliui skirta tema Pavargęs,ar as klystu? Nekaltas

Prieš kuriant šią temą pasinaudojau paieška, nieko neradau, išskyrus keletą temų apie rammstein ir industrinį metalą.

gERAS Gerai prisidėsiu prie visų sveikinimų ir liaupsinimų GėlėLabai taupo mūsų laiką Laimingas

o. gerai sumastei Gerai lb pravers manau daugeliui

Puiku Gerai Pokolkas nera prie ko prikibti.

Sorry, patvarkyk trupučiuką tą Industrial muzikos nuorodą nuorodų sąraše, nes tik pusė jos tėra… ačiū, kad įdėjai Laimingas

labai gera sisteminio ideja! aciu uz sutaupyta laika Šypsena

sutaisiau, turėtų veikt normaliai nuoroda.

eraserx - tik geriausi žodžiai į tamstos daržą Gerai malačius Gerai keliu Alus už tave Šypsena

dzėkui, tik aš ne malačius Nekaltas Cha cha

eraserx saunuolis !!! tikrai gera tema Gerai

Gerai dalykas Mirkt saunuolis Mirkt

žinau kad šaunuolis Alus Gerai

Pridėjau PPKYP (Paprastas Paaiškinimas Kas Yra Paieška) nes pastebėjau kad daug kam reikia aiškint

sarasas tai zjbs, Geraibet garantuoju, kad atsiras daunu, kurie tingi eiti i sita tema ir prikurs nsmn Kanda