Muzika! Kas jums? Pomegis ar kas nors daugiau

gywenimas.

Muzika tai gyvenime palaima muzika zmogu gali uzvesti,padeti atsipalaiduoti,pasiruosti numatytam planui,nusiraminti ir daug,daugiau

Man muzika tik pomėgis. Nieko daugiau. Taip

Neapsigauk Šypsena manau kad tai nera poilsis. Ta jausma sukelia geros emocijos,o ne muzika.Tiesa, tas emocijas salygoja melodija, bet jei vel iseitum kur nors i miesta ir negirdetum muzikos pasijustum pavargusi Taip

nu…puse dienos wisalajk muzikos mokykloj taj jau ir taip daug Šypsenamanau daugiau nej pomegis Šypsena

Deja, bet taip nėra. Muzika man tikrai būna tikras poilsis. Atsigaunu, prisisemiu naujų jėgų ir vėl galiu eiti dirbti kad ir nemaloniausius darbus. Kažkada tėtė labai gerai išsireškė šita temele, tik dabar nepamenu tiksliai. Užklausiu ir parašysiu. Bet tikrai muzika yra ir poilsis. Taip

pomegis, laisvalaikis, pramoga, darbas, sawes ishreishkimo budas, dzhiaugsmas, liudesys… tiesiog gywenimas Šypsena

Turbut kad pomegis arba seip koks nors megstamas uzsiemimas:muzikos klausymas!

pomegis ir uzsiemimas Laimingas

na man muzika tai fonas kaska darant… nemegstu tylos tai va kai vienas masinoj vaziuoji ar namie esi muzika reikalinga… o megstama muzika gali klausyt bet kada ir jausi malonuma! bet va vien muzikos klausau ir nieko neveikiu tai retai… nes truksta laiko…

tagul bus, bet vistiek as manau, kad muzika tik gerina poilsio kokybe.

Muzika - geras atsipalaidavimo būdas. Laimingas

gyvenimo budas Cha cha

muzika man gyvenimas man tai darbas kasdienybe Šypsena

gyvenimo budas. muzika isreiskia tavo jausmus,tu asipalaidouji,padainouji,pasoki,gal net paverki Žliumbia

Kaip as uzjauciu tuos, kurie nemoka grot jokiu instrumentu… Ar yra dar geresnis budas isreikst emocijas, o ypac nekensmingai isloet pykti Kanda

(; būtent. be muzikos - ne gyvenimas.

manau gywenimo budas… nes be jos butu sunku… ;]]~

Aš irgi save užjaučiu. Liūdnas

kaifas, relaxas, toosas, fonas, meile, kontaktas, judesys, lounge’as, juokas, apsinesimas, geris, jaukumas, siluma, miegas, iskrova, ikrova…visada salia visada su manim visada manyje