Musu visuomeneje vaiku nieks nemusa Jie tiesiog auklejami keptuve per galva..

kai maza buvau tai tetis siektiek per uzpakaliuka duodavo(bet cia daugiau moraliskai man skaudedavo nei fiziskaiŠypsena)o kai uzaugau tai ne karto nera trenkes (nei kai girta grizau, nei kai nakti negrizau ir nepaskambinau, ir dar del keliu svarbiu dalyku), tik parekia, moralus paskaito, bausme duoda savaitei(kuri tesiasi maximum 2 dienasŠypsena.Manau jei tevai pakeltu ranka DABAR pries mane , jiems ilgai neatleisciau. Fizine bausme niekad vaikui nepaaiskins kas yra gerai o kas ne, geriau pasikalbet…

Va va, RallyTaip
Ka as ir bandau pasakytTaip
Fizines bausmes prie gero neprivedaNe
Tarkim, as sau esu pasizadejus, kai turesiu savu vaiku, ne uz ka ju nemusiu, kad ir kaip sunku butu susivaldyt…
Reksiu, klyksiu, bet jokiais budais nemusiuNe

tai mes vienodai auklesim vaikus

LaimingasLaimingasLaimingas

manes nei mama nei tevas niekad gyvenime nemuse. rekt, bart ar kazka taip Taip bet jokiais budais nemusti. esu girdejusi apie viena seima. ten kaip bausme taikydavo smurta, viena dukra uzaugo nemokanti bendrauti su zmonemis, uzsidariusi. kita visiskai neklauso tevu, elgiasi kaip patinka. musimas kaip bausme taikoma galbut kalejimuose ar kazkur kitur, bet ne seimoje, be to ir mokykloje jis buvo uzdraustas, ko gero ne be reikalo a?

Patarimas tiem vaikam:lai nusiperka salmusTaip

Patarimas tiem vaikam:lai nusiperka salmusTaip

oziai!!!KiaulėIgnoruojuVeeeBaisuŽliumbiaPiktasNustebęs

nu blyn…Piktas

jo…- ir tada tevai ji pririso prie radiatoraiaus…cia is tos serijos…

jatus kox siaubas

Vista tu, cia tau ne "Linksmybes"Blogai Kasnors nepatinka- valink ieskot geriauPiktas

zinau, zinau, visada taip buna… o jie netiki…jie tik Apakęs irNene tu kazka nusisneki Taip .
o cia dar sako vaiku teisiu apsauga…Blogai