Mūsų silpnybės...

Pažįstu tokių žmonių Taip Žiauru! Visą vasarą niekur neišėjo ir ištisai su kompu draugavo… Kažkas nesveiko… Nekaltas
Aš irgi pati turiu kažkokią priklausomybę nuo kompo (interneto, taip pat bangos Cha cha) Tačiau nematau didelės tragedijos kai negaliu porą dienų padėdėt prie jo…

O as turejau omeny, kad pc ne visuomet yra tikslas - tai jau butu liga. Daznai pc tera priemone tam tikslui pasiekti. Is cia ir analogija su batais. Okei, ne batai, bet, tarkim, kojines. Juk tai, kad kasdien esu su kojinem nera liga? Lygiai taip ir su pc. As labai daug laiko praleidziu prie pc, bet taip yra todel, kad gan daznai bunu namie ir neto pagalba randu visa reikalinga info. Negaleciau ziureti filmo per pc Ne Nemegstu net klausyt muzikos, bet tenka. Niekada neismainyciau pc i gera koncerta ar filma, taciau siaip prie pc praleidziu tikrai labai daug laiko. So…? Drovus

Muzika ir …vyrishki kvepalai!jetau,ash taip dievinu juos…MirktMyliuNiam niam

Bijoti gyvenimo…
Vengti dienos sviesos…
Sedeti tamsoje ir nieko nenoreti veikti…
Baime bendrauti…

Ar tai silpnybes?

manau tai…fak, užmiršau, kaip tai vadinasi…ar tik ne homofobija…na…ne tai…neesmė…yra tokia fobija, kai žmogus bijo bendrauti su žmonėmis…manau, aš sergu langava šios fobijos forma…kartais būna matai ateinantį žmogų, kurį pažįsti…pagal mintį turėtum pasisveikinti…bet į galvą šauna mintis-na, nereikia, geriau pasitraukti, kad manęs nepastebėtų, kad tik nereiktų pasisveikint…bet pasisveikinu, dar pastoviniuojam, labai smagiai pasišnekam…ta fobijytė pasireiškia tik labai trumpam ir neturi įtakos gyvenimui…bet ji yra…bjaurus daiktas

o dėl silpnybių, tai turiusilpnybė…šokoladui…negaliu be jo…išvis uriu silpnybę valgyti…stebiuos, kaip neišpampau kaip Kiaulė, bet labai mėgst pavalgyt Niam niam…gal tai susiję su pbrendimu ir nėra čia jokia silpnybė…bet šokoladą laaaaaaaabai bėgstu Niam niamNiam niamNiam niam

yra šiokia tokia silpnybė ir intikui, bet ji nėra stipri…iš pradžių ji buvo gana didelė…t.y. kai tik įvedė, bet dabar aprimo ir laisvai galiu gyventi ir be PC…tik ta silpnybėlė PC susideda ne tik iš ineto, bet ir iš darbo su flash…galiu valandų valandas sėdėti prie kokio burbuliuko, kuris turi apeiti kliūtį, ar bejudėdamas padaryti kokią grsažią figūrikę…

Tai jau tikrai bėda, o ne silpnybė. Ir tam žmogui, ir jį supantiems kitiems žmonėms. Bet turbūt tas, kuriam taip yra, jaučiasi silpnai, gal net bejėgiškai…

Man atrodo, kad apie tai, ką rašai, išsamiau aptariama šitoje temoje: http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/231591.245-=(795246923
Nors pavadinimas toks, bet ten daug samprotavimų apie silpnumą/stiprumą.

britvos, ir tai viskasNekaltas

1.Muzika,prie to paties toosai,sokiaiNekaltas(darau pauze,bet ar ilgam?)
2.Alkoholis,o butent skanus kokteiliai(susije su toosais,jei pradedu ir dar turiu uz ka,be stabdziu,o kartais ne laso)
3.Grazus daikta(rubai,o batai tai apskritaiBaisuvisus pinigus galeciau isleisti)
4.FilmaiPavargęs
5.Sokoladas(kai uzeina noras,mirstu,jei negaunu)Niam niam

Taip as irgi kiekviena diena interneta naudoju darbui, bet jo nesivedu spacialiai namie, nes bijau prarasti savo iki siol graziai (gyvai) leidziamus vakarus - su draugais, knygomis, spektakliais, koncertais ir t.t… o pvz. mano broliukas visus filmus parsisiuncia ir ziuri per kompa, su muzika lygiai tas pats. Jis su visais draugais bendrauja tik per mirka, o pavasari isejes geguzio menesi i lauka, staiga nustemba: "sia tau - jau viskas zydi!".
Toki zmones pradeda atsisakyti gyvos zmoniu draugijos, nes nelabai jau ir moka bendrati akis i aki, arba jie mano, kad tai yra tuscias laiko gaisimas. Aisku viso ko vinis buvo logtopo isigijimas, ir tampiojimasis jo, net ir tada kai vaziuojam vienai dienai aplankyti mociute i kaima. Jis tapo absoliuciu priklausomas nuo pc.
Vat apie kokia as priklausomybe kalbu Baisu Nors jis irgi ta pati gali pasakyti - tai tik priemone mano tikslams pasiekti Mirkt

Barabai, jei tu cia apie save - tai esi tikras Barabas, iseinantis i gatves tik nakti Mirkt
Ar tai ka tu isvardinai yra silpnybes - manau, kad ne. Tai yra baimes.
Iskaudinto, nusivylusio zmogaus baimes.
Viena silpnybe tematau sitose baimese - tu nepaisant to visgi myli gyvenima!Mirkt Stai ir yra tavoji silpnybeŠypsena

turiu tokia silpnybe kaip po kapines… megstu ten buti… ten labai ramu tylu, man tai patinka… kapinese jauciuosi arciau prarastu zmoniu… taigi kapines

SALDUMYNAI!!!
Jei sustreikuotu konditerijos fabrikai, butu man "batai"Baisu

Tik va, beda - storeju ne dienom, bet valandom…ups…Žliumbia