musora

jo, ir kainos cia adekvacios kai uz nakleikes. Cha chable, reiks pirkt, as cia su ta ideja, kad yra gi keturi babuinai prostitutese, nu ir skambina atatinkami del ju (vpyzdu, nutylesiu, apie klienta tik gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi), tai reik tas masinas pagal padaryt pagal juos, kad dar ir sugriztu. Cha cha pzda toj Lietuvoj, ner zmoniu, va kokiom xyuniom uzsiiminet reik. Apsvaigęs

helixui chakros acivere nuo acto Juokiasi

kojines liepė nusiimti… Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

vycinas, tu acta vartoji?

o tai gali liepti nusiimti kojnies be pagrindo ? Kazkaip man atrodo turi buti pagrindas kazkokas ar tai rastas del tokio dalyko?

taigi cia demokratine valstybe- cia su tavim gali daryt ka nori. Mirkt Juokiasi realiai paissipisinesi, jei nieks nematys, tai dar ir i pautus is kerzo musaras ispirs. buvo mano draugeliui taip. o seip- pagrindas ir yra musaro itarimas, kad tu gali turet ginkla, arba narkotiniu medziagu. nesutiksi, kad ant gatves kratytu, nusives i ofisa sulaike. kur pagal istatymus turi teise net anusa tau tikrint. oro uoste manes ne kart prase is batu sokt, ir ka reikejo bangas kelt, reisa praleist? Juokiasi

mane Alytuky per nakti 5 kartus smonavo ir as nesiskundziu Cha cha

gal buvai pasizymejes alytuko bandiuznikas, kad smonavo?