Mu-online club

Blesai ir soulai yra tokie bragakmeniai kurie pakelia itemo lvl +1 atitinkamai, ir jie kainuoja labai daug ir krenta retai.

Sveiki turiu problema del MUO paleidimo. Parsisiunciau ir instaliavau 95.exe. ir 98.exe. po instalaivimo isijungus ismesta nuoroda ir paspaudus connect ekranas pajuoduoja ir ismeta erora.( jos perskaityti negaliu). Gal cia kalti xp. Jei kas buvo susidure su sia problema ir ja issprende gal gali paatarti. Is anksto dekoju.

Man ir kazkas panasaus buvo.Connect paspaudziu tada juodas ekranas ir error.As atsisiunciau per naujo suinstalinau ir viskas OK.
Tikrai XP nekalti, pas mane XP ir viskas eina

Wajcius rasho) kaip tai uzkelt kaina? tipo kai nusiperki daikta uz 300k i nori parduot uz 400k? nu taj paemi paieshkai noobo (debilu) ir prakaliCha cha o guildas taj zjbs, ji galima kurti nuo 100 lvl kai sukuri guilda turi daxuja draugu kurie tavo guilde,guilduose dazniausiai daiktais keiciasi uz dyka ir t.t.

Dar kazkas klausia kam chaosai reikalingi. Taj wa globaliam serve (paprastam maya arba wigle) jie beveik nieko verti jej nesi 100 lvl o privaciuose servuose taj zjbs. jie labai reikalingi jej nori pasdaryti chaos daikta (chaos staff, chaos nature bow, chaos axe) arba sparnus ir t.t. wopshem globaliame jie nieko verti (shiaip verti 800k bet ne tame esme)

Wajcius rasho) kaip tai uzkelt kaina? tipo kai nusiperki daikta uz 300k i nori parduot uz 400k? nu taj paemi paieshkai noobo (debilu) ir prakaliCha cha o guildas taj zjbs, ji galima kurti nuo 100 lvl kai sukuri guilda turi daxuja draugu kurie tavo guilde,guilduose dazniausiai daiktais keiciasi uz dyka ir t.t.

Dar kazkas klausia kam chaosai reikalingi. Taj wa globaliam serve (paprastam maya arba wigle) jie beveik nieko verti jej nesi 100 lvl o privaciuose servuose taj zjbs. jie labai reikalingi jej nori pasdaryti chaos daikta (chaos staff, chaos nature bow, chaos axe) arba sparnus ir t.t. wopshem globaliame jie nieko verti (shiaip verti 800k bet ne tame esme)

Ziuriu dar losiat nenusibodo Nekaltas Liežuvis

waiceu neponial tu mano klausimo:is kiek reik daugint to dajkto kajna kuria siulo pardoj(tipo oficiale) kai parduodi pwz kitam ciuvakuj-pwz chaos 230k bet visi parduoda uz 700-800k taj gaunas kad daugint reik is 4 bet kazkur girdejau kad reik is 7 daugint-taj kep ten yr is tikruju?

blemba …vel kazkoki updeita siuncia…ir pakimba…gal kas zino koki updeita ten siuncia…gal zinot kita adresa parsisiut…tik ne http://www.muonline.com

0.98f

orgazmas bl bz ish kiek uzsikelk kaina kuri tau kaso ir viskasCha cha

Naujas servas 97 versijai! info galite rasti: http://www.phoenix.ten.lt arba IRC kanale #mu-phoenix Mirkt
Zjbys servas Liežuvis

Naujas servas 97 versijai! info galite rasti: http://www.phoenix.ten.lt arba IRC kanale #mu-phoenix Mirkt
Zjbys servas Liežuvis

hmmm… MU ****! Cha cha bl iekas nebezaidzia Cha cha

as bandzhiau bet nepatiko Ne

nepizdi lopas bo visiems patinka muonline

As jau 258lvl lygtais ant 0.97d ten labi greit lvl kelias per 4dienas jau kiek pasikeliau. draugelis per visa para 3resetus padare Žliumbia. Ir daba uz mane stipresnis asilas sakiau jo seiva nurenksiu. Beje kas esat guilde [GODS_LT]??? dragoon gal tu irgi bangoi lankais ? As pas juos irgi buvau kol dragoonas per nauja nepadare guildo Liūdnas dabar nepriima nes suistare nuo 300lvl priimt Liūdnas. Kolkas man nekaip einas 2c turejau bet teko itemu pirkt ir daugiau iki siol nerandu Liūdnas o blessai su Soulais ten ne vertingi us 400000 zeniu gali nusipirkt beveik visuose miestuose pas pardavejus Cha chaCha cha Seip ta versija yra zjbs atsirado nauju aprangu ginklu Cha cha Tik kad intike uzsiregint problema kitaitsu kalba puslapis. puslapi pasakysiu veliau jei tik kam jo reik daba neprisimenu Cha chaCha chaCha cha

Dar pastebjau kad atsirado zmoniu kuriem neina MU 0.98 reikia parsisiuti ne tik 0.95 ir 0.98 bet reikia ir dar keliu versiiju dabar ju neatsimenu bet jei suzinosiu Cha cha nepykit kad vis ko nors nezinau. Siuo metu as sedziu skaitykloi prie kompo Cha chaCha chaCha chaCha cha

O as pats savo serva sukuriau ir su draugai ka noriu ta darau(siaip zaidziam normaliai nes neidomu kai PER dauk gerai)Mano serve mes visi nustatom kas bus pardoi koks exp ir kiek kas kainuoja.JuokiasiJuokiasiLabas

Jaguar apie kelinta versi kalbi ???

nx priciom cia versija??? jis pats susikure serva(it means 0.97D) pats bandziau kurt, bet neisejo Liūdnas