MTM

Ir kas jam iš to alkašo su senu šūdu? JuokiasiPer reidus su Q8 mane visada stabdo Juokiasi kolonoj važiuoju, prieky 6 mašinos už manęs dar 3 - sustabdo mane vienintelį Juokiasi nesu dar nei per vieną reidą pravažiavęs nesustabdytas…

tam video stribas irgi geras, sankryzoi per raudona, dar vos i mokomaja batono nepagavo Juokiasi kazin kelnes veliau ispurte, o gal vaziuojant viskas isbyrejo.

Manot tie besivejantys mentai pagalvoja apie rizikas? Taigi toks fun - kaip praleisi progą Valio Cha cha

Free Henyte!!! Cha cha

tai, ka ir noriu pasakyt, man cia profesionalumu mentu -ne per kur nekvepia.

A-1>O jei tas begantis užmuštų ką nors? Nebūtų, kad policija kalta, jog nieko nepadarė?

Profesonaliai jie tik krūmuose ticharint ir saugot trikojus sugeba Juokiasi

mentam adrenalinas irgi smegenėles susuka, nebemąsto Mirkt

Nezinau ar mentas turi seima,vaiku ar ne, bet ble…kokia supermamyte ar baba nepaziurejus per veidrodeli uzsimanytu suktis kur nors,o cia ant 200 parlekia pareigunas Gerai ir del ko viskas? Del kazkokio nevisprocio kuriam ir taip px gyvybe? As tai tikrai tiek nerizikuociau vaikytis kazkoki debila ant 200 , sitoj situacijoj saunuolis,pagavo ir be jokiu nelaimiu, bet manau per didele rizika buvo visiems zmonems aplink buvusiems

Gmc - koks dar bėgantis, jei jo nesivytų Paplepėkim

Mašina turėjo įtakos, bent anksčiau, 2004 metais 10 000 vertės niauktą audinę rečiau stabdydavo nei tą pačią po kelių metų, kai aplink paskoliniai geresnių prisipirko Cha cha

Darenas>O jei girtas ir neadekvatus, net vytis nereikia… Labai daug skirtingų situacijų gali buti. Mano nuomone mazinti rizika ir stabdyti grubiai, kaip JAV. Blokuoti, apsukti, netgi nustumti i sona,t.y. mazinant rizika aplinkiniams, bet gali padidėti beganciam. Gal negrazu, bet teisinga

m.delfi.lt/verslas/transportas/article.php?id=87479083Nu, Auri, teks savo teisininkams biški algą pakelt Cha cha

Rem, kodėl? Tai parašyta - naudok, kiek nori, tik mokėk pajamas natūra.

censor.net/ru/video_news/3272001/a_esli_priedet_putin_za_lodko yi_aksenov_plyt_budet_tri_mchsnika_vrazmashku_plyvut_za_glavoyi_okkupa tsionnoyi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Krymo pachanas valtyje, o apsauginiai… Ble Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kiek daug specų po straipsnių atsiranda. Cha chaPrieš PVM susigrąžinimą/atskaitymą, bent jau anksčiau būdavo, teiki duomemis VMI, o jie grąžina arba ne. Eikit geriau kokį Widz paklausinėkit, pas jį autoparkas įdomesnis šiais klausimais. Cha cha

Ber Rafaelius sakė, kad tu mokesčius ****ini. Apie Widzią nieko nekalbėjo Cha cha

auto bus reikalingas, bet turi susimoket pajamas natura. nzn, uk tai sita elementariai isspresta - gauni darbina - moki pajamas natura is karto ir tiek ziniu.

Na, Raplium negalima netikėti. Cha cha

raplis daug ka sako Juokiasi