MRU'šnikai, vienykimės, arba dalijimasis patirtim

laba gal cia yra pirmakursiu is teisesir valdymo, as studijuoji neakiwaizdiniam ir man reikia pagalbos…
dabar darau pratybas is workbooko…na ir man reikia zodyno, sake geras tas vites bitinaites, kaip tik ji man veda paskaita…tai gal verta ji nuirkti, gal prireiks weliau…ar newerta???

Kad pilnai uztenka ir Alkono… va, kaip tik islaikiau anglu egzamina, o to zodyno niekad rankose neturejauCha cha

Ir kaip anglų? Pasigirk jau. Mirkt

Visai neblogai, zinant kad turejom gan priekabia ir nemazai reikalaujancia destytojaŠypsena

Manau, kad geriausia buvo mūsų dėstytoja - Metiūnienė. Žvaigždė

graziu,siltu ir skaniu svenciu,kolegos Mirkt

Baisus

…ir ne kitaip. Taip

Dėkoju, Sekmadiene, tau taip pat. Ramybės… Angelas

savaite Šypsena

neblogai nuteikiancios naujienos Pavargęs Skaitau

Mane tai pakraupino Baisus

laba…noreciau paklausti,gal kas laike iskaita pas Bitinaite?
???…anglu…ar lengva isk. gauti??? as 1 kurse, pirma iskaita,paaiskinkite kokia ji(bitinaite), beje kaip ten i nescias ziuri, ar yra kokios lengvatos(cia apie visus destytojus)Šypsena…o woorkbookos gal kas turit padarytus, as nupirkciau…ta melyna knyga…Tūsas

Turiu padaryta. Mirkt Prisišvartuok privatan, ten numeriukas mano. Skambtelk - duosiu atsišviesti, nereiks pirkti. Šypsena

Ka galetumet pasakyt apie finansu ekonomika? Verta bandyt stot ar nelabai? Šypsena

http://finansai.dtiltas.lt - cia visa informacija apie studiju programa.

Taip, stot verta, aisku, jeigu bent siek tiek isivaizduoji,
kas tai yra ekonomika\finansai ir domiesi sia sritimi Mirkt

gal kas turit knyga dictionary of law? tai zodynas, p.colen…gal kas gali parduoti is vilniaus…rasykit iskart kiek norit lituku?Kietas

Na, kolegos, kaip sesija? Kokie ispudziai????

pradzia jau padaryta-islaikytas anglu egzaminas(8 Šypsena )…liko dar 3 Cha cha
gal 2kursiai teisininkai noretu pasidalinti mintimis apie politologijos egzamina? kas ten geresnio buvo Cha cha

Blemba, poryt sesija prasideda…
Kaip tingiu…Nieks nedaryta, darbai nerasyti, nieks neperskaityta…Nustebęs