MP-456K versus P99

Murziukas ir tavo manymu mes turime zinoti visus pasaulio orinukus?

ne chebyt, vat čia jūs ir neteisūs. Jūs neprivalote visko žinot. Daug geriau yra viską komentuot… Pavargęs

Ir velgi gristam prie ankstesnio klausimo, tavo tikslas suzinoti nuomone ar issipisineti? Ir nemanai, kad gan svarbu pamineti zodi orinukas? Visgi Walther P99 yra kovinis pistoletas, o dujinis ir orinukas tik jo em… pavadinkim kopija.

matai 9g, visas smagumas yra bendravime. taip, man įdomu išgirst atsiliepimus, o kas liečia kovinius ginlus - gyvenam bananų respublikoj. visas vienas ir tai pakartojus Jėzaus viražus

Del bendravimo, kaip tu elgies su kitais, taip ir kiti elgiasi su tavim [logiska?]. Uzdavus nepilna klausima gali isgirsti tau netinkama atsakyma, ar ne? [gan juokinga situacija, jei tu klausi apie orinuka, o gauni atsakyma apie kovini, ar ne?] O kas del postingu, tai blevyzgu gali neskaityti, asm. as atsirenku postus [kiekvienas turim teise pasvajoti, parodyti savo zinias, kad zinome kas yra RPG ir t.t.]. O ka bananu resplublikoje kalbos apie kovinius ginklus yra uzdraustos? Gal nera galimybes ju isigyti? Gerai, kad as is Lietuvos, kur tai nera draudziama [zinoma viskas turi but su sveiku protu].

o aš kaip tik bananų respublikoj, nors noro tai nesumažina

Murziukas, tai gal geriau imk ir mažiau nusišnekėk, ar ką? Aš Tavęs kaip dalyvis dalyvio prašau - neįdomios niekam Tavo hipotetinės erezijos, kaip Tu sėkmingai gali pastebėti. Kovinio pistoletu lyginimas su orinuku ar klausimas apie senovinių šovinių, kaip supratau, nelegalų įsigijimą - tai yra temos, kaip matai, įdomios Tau vienam. Ir ne todėl, kad forume debilai rinktųsi - tiesiog Tu kažkaip kreivai diskutuoji. Nori kažkaip labai jau taip neįprastai ir įdomiai pasirodyti, o rezultate juokini publiką ir menkini savo paties vaizdą forume…;/ Nieko asmeniško, tiesiog susimastyk - nes žmogaus pasakymuose, jog diskutuoji elementariai neteisingu stiliumi yra teisybė.

Bighead, bet tavo traktatas tinka kiekvienam dalyviui besalygiškai. Juokiasi man neįdomūs hipotetiniai svarstymai, kuris tankas yra pats pačiausias, aš ten ir nekomentuoju. ar nemanai, kad taip būtų kiek sąžiningiau? MirktP.S. 6,35 mm ne senovinis. tiesiog retas kadangi nepraktiškas Mirkt

gal nelabaj ajskej susakew ten bet turiu p22 o sawdit teko is makarovo nieko dawgew apie p99nesnekejaw :stuck_out_tongue:

Kovinis [tiksliau for fun] 22lr? ar dujinukas?

gazas