Moulin Rouge soundtrack

Man Kidman balselis ausies nerezia ir nedrisciau teigti kad del jo nukentejo viso filmo soundtrackas… paprastas, svelnus balsas… tokiu balsu kaip jos dabar muzikos rinkoj l daug ir visi klauso ir visiems gerai… tikrai ne prasciausia dainuojanti aktore kokia man teko girdeti… Kate Winslet mano giliu isitikinimu prasciau pasirode… Aš nekaltas

Tai as ir sakau, kad balsas tai gana eilinis, nieko "tokio", nors pries ja kaip aktore nieko pries neturiu.

As pries ja kaip pries aktore irgi nesoku, bet soundtrack’'a galejo irasyti ir profesionalesnis balsas. Kazkam ausies nerezia, o man rezia. Vat. Mirkt

eee, fishy…
nejaugi tai taip blogai skamba???
na man tai patinka tikrai.
na, ne tox iprastas ne komercinis balsas.
ir tos visos dainos primena tokius elvio laikus ar pan…
nu zodziu tikrai nesinori kolioti kidman.
man tai ji apskrita vos ne idealas.
ir kaip aktore,ir kaip zmogus.
tiek is manes.

Nu kad jus jau visai… Nekomercinis balsas…Paklausykit, kur aukstesnes natos, jinai isvis nepatraukia…Cia ne nekomercinis, o ne sceninis balsas…

ok visi pasiliekam savo nuomones ir uzraukiam sita tema.

VAlio Star! SUtinku! Mirkt

f-1: nuotrauka savo ruožtu, ale parašyk ir apie pokapotinius konkretaus egzemplioriaus duomenis - tada daugumai bus ir graži, ir patraukli… Tik, šiukštu, kainos neminėk, nes dings visas patrauklumas…

patraukli sierrrrrra Šypsena

na grazi Šypsena

Lukai nepasinesiau NePaprasciausei pries Opeli turejau Forda,tai dar jauciu nostalgija.O nuo opelio nelabai jau mesiuos ant kito modelio.

2.0. DOCH COSWORTH TURBO Cha cha

nu neblogas Taip

klausyk f-1, Tu ka, nuo Opeliu ant fordu pasinesei? Šypsena

ahh kosvortas Šypsena