Motorola ar Nokia?

Tik NokiaTaipTaipGerai

na dar 450 nemaiges bet speju ne ka geresnis ss uz 350Nekaltas

Nu blyn c350 palaikiau tai as kales ant jo meniu,ekranas mazas,neatidaro daugelio wap saitu,lieva korpuso plastmase ir t.t. Nu totalus gaidys.C450 abejoju kad galetu tiek jau daug skiriasi c350…Taigi imk nokia

NOSKEŠypsena

patarciau imt ka nors kita ir tas ir tas nieko gero

jei is situ dvieju tai net negalvojant motorola c450. Bet siaip tai abu nieko gero Drovus pasiieskok kad ir uz ta pacia kaina bet kitoki.

Tik ne motorolaNeBlogaiBEDA ne telefonasTaip

vajaaatau…Šypsena Tiek daug siulot nokia…, bet nepagristat savo pasiulimo…Šypsena tik pasakot, kad motorola gaidys arba bedaJuokiasi o tie kur uz motorola, tai nors ir nedaug ju, bet pasakot kodel pirkt motorolaŠypsena tai va… dabar dar labiau svyruoju…Liežuvis
Labas
Juokiasi

Tik NOKIA Taip Gerai

PAGRISKIT : KODEL NOKIA???Mirkt

Buvau nusipirkes c350, paturejau, nusivyliau, pardaviau, todel manau, kad c450 labai daug kuo nesiskirs. Taip kad 3510i tikrai geriau Taip

Na, o 3510i kaip uz tokia kaina, tai tikrai geriausias variantas. Ir poly melodijos, ir spalvotas ekranas, ir mms, ir meniu patogus, ir Nokia, ir t.t.

Kiekvienas atskiras zmogus kiekviena atskira nuomone… Tu tiesiog imk ta kuris tau prie shirdies labaiua tinka…

M55

Taip nokia Taip

Nokia 3510i…Nors ji man nelabai patinka…ji wisgi paatwaresne uz C450 ir visas Motorolas

Nu ka…imsiu nokia turbut…bet vistiek as nokia taip nmegstu…Nekaltas
o kai turiu mobilu, tai AS privalau su juo draugauti…JuokiasiJuokiasiJuokiasi o jis mano akyse bus tox…pamaiva…negerietis…pasiputelis…JuokiasiJuokiasiJuokiasi
(pripaisciau nesamoniu, tai tie kas mane suprato - aciusJuokiasiJuokiasi)
Mirkt

450 Laimingas

uhhhh … gyveni ir mokaisi iš klaidų taip kad… turėk ta Nokia džiaugis ir tipo būsi kruta…

aš savo nokia vos vos isiūliau savo broliui… jam motorola ir psiooooooooooooooooo

Būk protinga,neimk nei vieno.Abu nevykę.Vienas todėl kad motorola,kitas todėl kad 3510.Juk dabar daug gerų telefonų,yra iš ko rinktis.